Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2019 Avrupa’nın Yılın Otomobili Jaguar I-Pace

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Oylama oldukça heyecanlı geçti. Son oy veren UK öncesi Ceed (+15) ile Focus öndeydi. Ancak UK oylarıyla birlikte bir ilk gerçekleşerek aynı puan ile A110 ve I-Pace birinci oldu. Sonunda da ülkelerin favori puanına göre birinci JAGUAR oldu.

3B321DA4-07D1-461F-8595-A3045E77A1E4.png

C6188737-B042-4A5E-8299-E0863FF90E7B.png

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Diğer başlıkta da yazdığım gibi i-Pace'e hiç şaşırmadım, ama hoppa Alpine sıradışı bir ilgi gördü, gönül mantığa baskın çıkmış gibi.

Hoş tasarımı çok güzel, canlısı fotoğraflardan çok daha göz alıcı, çok hafif, kullanışında da öyleymiş, kullanan arkadaşların izlenimleri böyle, ve çok keyifli olduğunu iddia ediyorlar, kullanmak kısmet olmadı henüz.

Ama yılın arabası? Bilemedim.

Kia'nın da hem pazarlamayı hem de planlamayı çok iyi becerdiğine tanık olduk. 

Kullanıcı tercihlerini bakalım nasıl etkileyecek...

Cem Boneval tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

48 dakika önce, Cem Boneval yazdı:

çok keyifli olduğunu iddia ediyorlar,

İnanılmaz keyifli ama bu keyfin elektrikle alakalı olduğunu düşünüyor ve yakın güç değerlerine sahip elektrikli araçların en az eşdeğer derecede keyifli olduğunu tahmin ediyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı 2019 Avrupa’nın Yılın Otomobili Jaguar I-Pace olarak değiştirdi
2 saat önce, Burhan Bakar yazdı:

İnanılmaz keyifli ama bu keyfin elektrikle alakalı olduğunu düşünüyor

Benim keyifli dediğim araç Alpine idi. Jaguar atak ve keyifli olmak için fazla ağır. Ayrıcs 200 km/h hızı da aşamıyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.