Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Otomatik vites mi Manuel vites mi? (dikkat hanımı ikna etme içerir)

Mustafa Karaca

Önerilen Mesajlar

Cruise'a hiç bulaşmazdım ben olsam. Motor gücünü 124 ps'ye çıkardıkları zaman kocaman puntolarla bunu kapıya yazmışlardı ama motor o kadar cansız ki araba yerinden kalkmıyor. Kendisi üretimden kalkmış. İkinci elde kimse yanına yaklaşmıyor. Pişmanlık olur özetle. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Serkan Z. Üretimden kalkmadı avrupadan çekildi. Hatta Bildiğim kadarıyla Rusyada devam ediyor. Opel ile ortak parçaları var. Bu yüzden parça sıkıntısı olacağını düşünmüyorum. Motor güçsüz mü onu bilmiyorum genel algı kasa ağır motor çekmiyor diyorlar. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 saat önce, Mustafa Karaca yazdı:

@Serkan Z. Üretimden kalkmadı avrupadan çekildi. Hatta Bildiğim kadarıyla Rusyada devam ediyor. Opel ile ortak parçaları var. Bu yüzden parça sıkıntısı olacağını düşünmüyorum. Motor güçsüz mü onu bilmiyorum genel algı kasa ağır motor çekmiyor diyorlar. 

Ben de zaten Türkiye'de satışının bittiğini kast etmiştim. Avrupa'da veya başka bir yerde halen üretiliyor olması veya Opel ile bazı ortak parçalar taşıması sizin içinizi rahatlatmaya yetiyorsa problem yok elbette. Punto 1,4 otomatik düşünebilirsiniz uygun fiyata hatta daha da öncelikli olarak Corsa 1,2 easytronic. Corsa giriş paketi ile bile 2. elde hayli kıymetli ve kolay satılıyor bu motoruyla. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende kendime adima manuel sever olarak şu anki araçimin 10 yaşında ve citroen ? olmasina rağmen gayet memnunum.. hem yakit dizel hem dolu sayılır, hemde otomatik..

Otomatik gerçekten kolaylik, kullanirken unutuyor insan araba kulladiğini, manuel seriligi kivrakligi olmasada, şehir içi trafikte unutuyor insan..

Sonuç olarak hanimefendiyi üzmeyin, yoksa hep üzülen siz olursunuz ? cruze alın devam edin..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.