Jump to content
  • Duyurular

• Yakup Çağatay

Görünmeyen Resimler - Imgur ve PhotoBucket   06-08-2015

Türkiye'de i.imgur adresi engellemiş durumdadır, bu sorunu çözmek için ilk etapta öncelikli konuları yenilemeye başladık. Şuan görmek için yapmanız gereken basit bir DNS değişikliğidir; Google dns gibi 8.8.4.4 NOT: Bu sadece imgur'a yüklenen fotoğraflar için geçerlidir. PhotoBucket da diğer sitelerde görüntülemesini kapattı. Gözükmeyen bir resim/foto gördüğünüzde lütfen RAPOR düğmesini kullanarak bizlere bildiriniz eğer mümkünse görünür hale getireceğiz. İlginize Teşekkürler.
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
Alperen G.

Güzel yemek için tavsiye mekanlar

Önerilen Mesajlar

Unutmadan Eskişehir çıkışında opet içinde çömlekte kurufasulye denemekte fayda var...Birde yanlış hatırlamıyorsam Osmanlı (padişah da olabilir) şerbeti ...bunu mutlaka için derim....

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dün eşimle birlikte Saray Sac Tava'daydık. yolunuz düşerse mutlaka uğrayın derim. Biz her ay en az bir kez gideriZ mutlaka. Sac Tavası 10 numaradır :)

09.jpg

Bugün öğlen yemeğinede Tabier Lahmacun ve Kebap Salonuna gittik. Oranında Tandırı meşhurdur, öneririm :)

6fzyn.jpg

Ahmet A. tarafından düzenlendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dün eşimle birlikte Saray Sac Tava'daydık. yolunuz düşerse mutlaka uğrayın derim. Biz her ay en az bir kez giderim mutlaka. Sac Tavası 10 numaradır :)

09.jpg

Bugün öğlen yemeğinede Tabier Lahmacun ve Kebap Salonuna gittik. Oranında Tandırı meşhurdur, öneririm :)

6fzyn.jpg

Diyarbakır merkez?

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dün eşimle birlikte Saray Sac Tava'daydık. yolunuz düşerse mutlaka uğrayın derim. Biz her ay en az bir kez gideriZ mutlaka. Sac Tavası 10 numaradır :)

09.jpg

6fzyn.jpg

Ahmetim allahtan Diyarbakır buraya uzak...bakarken tadını hissettim...size afiyet bal şeker olsun,,, :)

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Benzer Konular

• Yazan: Ömer Uğur
      Merhaba arkadaşlar. Bunda bir sene önce 2007 Fiesta Tdci ile aranıza katıldım. Fiesta bizim gibi yeni evli tek çocuklu aileler için yeterli. Bununla beraber  alt takımı biraz sert ve gergin . İç mekanı ferah olsa da daha çok uzun yola gidecek ve biraz daha ferah bir araba arıyorum.(Bebek büyüyor)
      Hatchback araba fikrine alıştım. Kafamda Focus HB MK2 (makyajlı) var ama onun da az km bulmak zor. Bunun yanında arabanın 1300 kg'a varan ağırlığı düşündürücü. Sadece Ford olmamakla beraber tavsiyelerinizi alabilir miyim?
    • Yazan: Yakup Çağatay
      Tavsiye etmem ama diyelim ki LPG'ye geçtiniz, ne yapmanız fayda sağlar?

Basınçlı tüp deposunu, simit depo değil klasik depo şekilde tercih ediniz. Bagaj konusunda sıkıntı olacaktır fakat kaza esnasında yedek lastiğin darbe emecek olmasını göz ardı etmeyiniz. Biri size çarptığı zaman, yakıt deponuzun ezilmesini istemeyeceğinizi düşünüyorum   İçten yanmalı motorlar, akışkan yakıtı yakarak enerjiye çevirir ve bu genleşme ile pistonlar hız kazanır dolayısıyla devir artar. Eğer siz gaz pedalına basıyorsanız ve devir artmıyorsa mutlaka vites küçültün veya hızı azaltın. Aksi taktirde patlama üst üste gerçekleşecek ve yanma harareti artacak sonucunda motorunuz ısınacak. Unutmayın, aracınız LPG yanma hararetine göre dizayn edilmemiştir. LPG'nin yanma sıcaklığı (+800°) benzine (450°-550°) göre yaklaşık %60 daha fazla olduğu için motorunuzun içi yağsız kalacak ve sonucunda aşınma artacak.  LPG'de aracı zorlamayın. Zorlamak demek maksimum devir çevirmek değil yanlış anlaşılmasın. Düşük devir, yüksek vites ile giderken yokuşa geldiğinizi düşünün bu durumda yukarda bahsettiğim durum gerçekleşecektir.  Sürekli vites düşürmeye alışık olmaya çalışın ve ortalama yarım gazdan fazlasını uygulamayın. Az yakıt yakacağım diye çok düşük devirde kullanmayın. Yağ değişim periyodunu kısaltın. 15 bin km'de değil de 10-12 bin km'de değişim yapınız.
    • Yazan: Aşkın K.
      Arkadaşlar yakın bir akrabama araç bakıyorum. Bayan ve ilk arabası olacak o yüzden otomatik olmalı. Fiyat olarak 33.000 'e kadar çıkma durumu var. Arızaları ile uğraşmayacağımız bir araç arıyoruz, marka model tercihimiz yok ama sizin tecrübeleriniz doğrultusunda birini seçmeyi düşünüyoruz. Görüşlerinizi, nette denk geldiğiniz ilanları yada tanıdıklarınız olan tavsiye edebileceğiniz araçları yazarsanız sevinirim.
    • Yazan: Serdar S.
      Merhaba,

2011 model 1,6 Focus Titanium X otomatik vites aracıma lpg taktıracağım. markadan çok işçiliğin önemli olduğunu duydum, bu konuda sizlerin de görüşünü almak istedim.
      bir de, sakarya'da yaşıyorum, önerebileceğiniz bir yer var ise gidip görüşmek fiyat almak istiyorum.

çok teşekkürler şimdiden.
    • Yazan: Süleyman Altın
      Arkadaşlar hepinize merhabalar
      Uzun süredir özel işlerimden dolayı foruma uğrayamadım
      Bu süre içersinde aracımı satıp yeni bir araç alma arifesindeyim.Fiyat olarak 20-25 bin civarlarında araç bakıyorum ve 2 araç arasında kaldım.Temiz Otomatik 1.2 HL Palio mu (2006-2007 model) yoksa Manuel 2003-2004 Polu mu?
      Aracı eşiminde kullanacağından dolayı Palio daha mantıklı geliyor ama sizlerinde fikrini almak istiyorum.

İyi Akşamlar

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Kurallarını kabul etmiş olursunuz.