Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Güzel yemek için tavsiye mekanlar

Alperen G.

Önerilen Mesajlar

-post-1942-0-05886500-1337164557_thumb.jp

Frambuaz ve Kestaneli Çikolatalı Tatlılar mükemmeldi. Ayrıca kitap okumak için de ideal bir yer. Sultanahmet ve Ayasofya gibi bir yerde , tarih ile iç içe bir mekan. Mutlaka gidilmesi gereken yerlerin başında geliyor. :kıhkıh:,

Hafız MUSTAFA

Merkez

Hocapasa Mahallesi Muradiye Caddesi

No: 51, Sirkeci - Fatih - Istanbul,

34080 Sirkeci Eminönü / Istanbul

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben taksimde PANO yu cok begendim pamuk ya...cok güzel bir sarapevi peynir tabakları atmosferi...calan müzikler..enson tadilattaydı..bilmiyorum hiç gittinizmi..ama cok hoşuma gitti..

Pano yu duydum ama gitmedim açıkcası.ANDON u cok sevıyorum taksımde şarap için 150-200 ceşit şarap vardır herhalde.onlarında peynirleri kendi yaptıkları taş fırın zeytinli ekmekle servis yapılıyo ama harika .şiddetle tavsiye edilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

birgün gelirsem götürsünler beri oraya not ettim...bende boş vaktimde izmirde gezilecek mekanlardan bahsedeyim işyerindeyken sınırlı ve resim koyamıyorum..size tanıtalım efendim...izmiri biraz...gelseni otokoça aldıralım ha...vala süper olur ...izmir tam yaşanılacak şehir hem öle..lavuklar yok burda... :kıhkıh: :kıhkıh: :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

birgün gelirsem götürsünler beri oraya not ettim...bende boş vaktimde izmirde gezilecek mekanlardan bahsedeyim işyerindeyken sınırlı ve resim koyamıyorum..size tanıtalım efendim...izmiri biraz...gelseni otokoça aldıralım ha...vala süper olur ...izmir tam yaşanılacak şehir hem öle..lavuklar yok burda... :kıhkıh: :kıhkıh: :kıhkıh:

istanbul başka.tabi herkese kendi yaşadığı yer şahane gelir,ama ben vazgeçemem burdan iki gün uzaklaşsam trafiğini bile özlüyorum o derece aşığım istanbul'a:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

mekan-okuz.jpg

ÖKÜZ BAR...

bizim burdaki öküzlerin biraraya toplanması için yaptık ....saga sola sarkmasınlar danalar...

Gazi Kadınlar Sokağı’nda bir eski İzmir evi daha restore edilerek eğlenceli bir mekan oldu. 500 kişilik 3 katlı bir mekan olan Öküz Bar İzmir’in eğlence yaşamı için yeni bir renk...

Bira 8 TL

Burgerler 10 TL

Şinitzel 15 TL

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende izmir'e.....ruhu olan tek kent...

not:Alpi bizi rontluyor şuan birazdan atılır buneyaaaaaa ankara fıstık gibi hiçsevmez izmir muhabbetini bye..kolay gelsin sana öküzlerden korusun... :kıhkıh: :kıhkıh:

abi yok neden sevmeyeyim izmir'i? severim de ben durup durup Ankara'ya laf atılmasına gıcık oluyorum.. yok memur şehri, yok gri kent fln diye.. sevmiyorsanız gelmeyin kardeşim, zorla getirmiyor kimse kimseyi ankara'ya diyorum ben de...

konu dağılmasın... mekanlara devam..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önceki gün Aksaray ziyaretimiz oldu...Yolda G.Atep sofrası denilen ama daha çok komyoncu lokantasını andıran yerde acılı ezme üzerine kuzu şiş ama kıyılmış olandan dedikleri bir ızgara fındık lahmacun eşliğinde yedim... veee çok beğendim.....Aksaray ı 10-15 km çıkışta sağda benzinlik içinde......

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.