Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Güzel yemek için tavsiye mekanlar

Alperen G.

Önerilen Mesajlar

@Alperen G.,Abi bu Kentpark'ın altında bir burgerci var Gelato'nun yanında sanırsam, onun tarzında bir yer gibi sanki. Dönünce test ederim.

Bu arada bir kaç hafta önce Bahçeli'de Recep Usta'nın yanındaki Şanlı Edessa'ya gittim. İskender'i Panora'daki ve Ümitköy'deki Uludağ'lardan daha güzeldi. Çıkışta arabayı getirmeleri 5 dakika aldı gerçi ona sinir olmadım değil de yemek başarılı idi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Alperen G.,Abi bu Kentpark'ın altında bir burgerci var Gelato'nun yanında sanırsam, onun tarzında bir yer gibi sanki. Dönünce test ederim.

Bu arada bir kaç hafta önce Bahçeli'de Recep Usta'nın yanındaki Şanlı Edessa'ya gittim. İskender'i Panora'daki ve Ümitköy'deki Uludağ'lardan daha güzeldi. Çıkışta arabayı getirmeleri 5 dakika aldı gerçi ona sinir olmadım değil de yemek başarılı idi.

2003te emekte gittiğim bi şanlı edessa vardı mukemmeldi duvarlar ünlü fotografiyla kapliydi. Daha sonra orayı bulamadım 2 edessa buldum ama öyle degildi bude buna bakalım :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2003te emekte gittiğim bi şanlı edessa vardı mukemmeldi duvarlar ünlü fotografiyla kapliydi. Daha sonra orayı bulamadım 2 edessa buldum ama öyle degildi bude buna bakalım :)

Bahçeli emtrosunun karşısındakini diyorsun galiba. Orası kapandı malesef, en az 5-6 yıl olmuş olabilir.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir yeremi gidiyorsun, gelen mi var??

Gelen var, karsilamaya gitmistim...

Evet dostum o tarz biryer...

Sanli edessa 8. Cadde uzerinde. Eski yerinde simdi tavaci recep var. O da 50mt kadar ileri tasindi...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gelen var, karsilamaya gitmistim...

Evet dostum o tarz biryer...

Sanli edessa 8. Cadde uzerinde. Eski yerinde simdi tavaci recep var. O da 50mt kadar ileri tasindi...

8. Cadde neresi bilmiyorumda milli kütüphaneden astiye doğru giderken bimin karşısına girince(galerilerin olduğu cadde) var bi yer ama o ilk gittiğim yer gibi değil sadece adı aynı :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8. Cadde neresi bilmiyorumda milli kütüphaneden astiye doğru giderken bimin karşısına girince(galerilerin olduğu cadde) var bi yer ama o ilk gittiğim yer gibi değil sadece adı aynı :)

Aynen o dedigin yer 8. Cadde...

8.caddeye gitmisken ciger 56da cop sis ve bool kopuklu ayran goturub tavsiye olunur.cok oldu gitmeyeli

Ciger 52 olmasin? :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şanlı edessadan farklı olarak edessa iskender y da şanlı edessa iskender vardı, kapanan ya da bilmediğim bir yere taşınan o olsa gerek

Bu arada kentparktaki Gelato'nun başka şubesi ya da alternatifi var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.