Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Beyin Resetleme Sorunu

Erkan İnce

Soru

Merhabalar önceikle eimde elm 327 var beyin resetleme olayını gördüm hemen yapayım dedim s

rekl farlar arızalı hatası ve airbag hatası veriyordu denedim göstergeler komple gitti ve camları kaldırırken basılı tutmam gerekiyor malesef kodlama yapamadımo önemli değil de göstergeler neeye gitti. modulün soketlerini söküp taktım, kutup başını aynışekilde söküp taktım ama makesef olmadı nasıl çözeriz bu işi var mı acaba çözen...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0
Bir saat önce, Yüksel Türkcan yazdı:

bu cihaz ipc de bir hata oluşturmuş olsa idi belli ederdi herhalde değil mi hocam. Teşekkürler bu arada içim rahatladı.

Hata ya da uyarı almıyorsanız bir şey olmaz içiniz rahat olsun.

Semih O. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
20.02.2019 - 23:49 tarihinde, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Beyin resetleme ne demek? Neden buna gerek duydun Erkan?

Eğer düzelmezse serviste ids ile vın numarandan araç yazılımını yükletmelisin, kalıcı bir hasar olmadıysa tabi...

Abi bu bcm deki soketleri hangisi farlar la ilgili bilgin var mı ya da aydınlatma ile ilgili olan nette bulamadım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.