Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

1.0 Ecoboost Yerinden çıkan Hortum

Kaan Zaim

Soru

Merhaba Arkadaşlar,

Araca cam suyu koymak için kaputu açtığımda gözüme, resimde işaretlediğim hortum takıldı. Muhtemelen yerinden çıkmış. Bunun ne olduğunu bilen var mı acaba? Hortumun ağzının yakında plastik bir parça var, oraya girmesi mi gerekiyor? Emin olamadığım için biri şlem yapmadım arabayıda çalıştırmadım. Bilen bir arkadaş yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Teşekkürler.

20190218_131833_resized.jpg

20190218_131840_resized.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 8 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Servis dönüş yaptı. Tam emin olamadıkları için, usta gelip bakalım dedi. Hava devir daim sisteminin tamamlayan bir boruymuş. Usta bazı araçlarda açıkta durabiliyo, bunlarda hava borusunun yanından bir aparatla turboya gidiyo dedi. Kelepçesi çıkmıştı, yerine oturttuk. Sıkıntılı bir durum değilmiş. Yazan ilgilenen herkeze çok teşekkürler, ileride belki birilerinin daha işine yarar ?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Motor sesini içeri veren hortum o yanlış bilmiyorsam ...aracı çalıştırın yanınıza birini bulun siz hortuma yaklaşın arkadaş gaza bassın eğer ses gelip artıp azalıyorsa dediğim gibi kabin içine se veren hortum ...

Serkan Karakoca tarafından düzenlendi
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
10 dakika önce, Serkan Karakoca yazdı:

Motor sesini içeri veren hortum o yanlış bilmiyorsam ...aracı çalıştırın yanınıza birini bulun siz hortuma yaklaşın arkadaş gaza bassın eğer ses gelip artıp azalıyorsa dediğim gibi kabin içine se veren hortum ...

Çok teşekkür ederim. Kabin bu aralar aşırı sessiz gelmeye başlamıştı. Ben bunu Değişen Volana, motor kulağına ve yeni yapılmış olan bakıma bağlıyordum. Ancak dediğiniz gibi olma ihtimali var. Aracı kullanmaya sıkıntı yaratacak bir parça değil gibi duruyor bu durumda.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Bir saat önce, Kaan Zaim yazdı:

Çok teşekkür ederim. Kabin bu aralar aşırı sessiz gelmeye başlamıştı. Ben bunu Değişen Volana, motor kulağına ve yeni yapılmış olan bakıma bağlıyordum. Ancak dediğiniz gibi olma ihtimali var. Aracı kullanmaya sıkıntı yaratacak bir parça değil gibi duruyor bu durumda.

aynen doğrudur sıkıntı yok yalnız o boru öyle açıkta durmuyor bildiğim kadarıyla kabin tarafında girceği bir yuvası veya bir uç olması gerekli...

Serkan Karakoca tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2 saat önce, Kaan Zaim yazdı:

Merhaba Arkadaşlar,

Araca cam suyu koymak için kaputu açtığımda gözüme, resimde işaretlediğim hortum takıldı. Muhtemelen yerinden çıkmış. Bunun ne olduğunu bilen var mı acaba? Hortumun ağzının yakında plastik bir parça var, oraya girmesi mi gerekiyor? Emin olamadığım için biri şlem yapmadım arabayıda çalıştırmadım. Bilen bir arkadaş yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Teşekkürler.

20190218_131833_resized.jpg

20190218_131840_resized.jpg

Eve geçince bakayım hemen. Hayırlı olsun arabaya sağlam bir bakım yapılmış. Titreşim düzeldi mi ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
23 dakika önce, Serkan Karakoca yazdı:

aynen doğrudur sıkıntı yok yalnız o boru öyle açıkta durmuyor bildiğim kadarıyla kabin tarafında girceği bir yuvası veya bir uç olması gerekli...

Tam karşısında var gibi. Biraz altında kalıyor.

Şimdi, Alper Sakallı yazdı:

Eve geçince bakayım hemen. Hayırlı olsun arabaya sağlam bir bakım yapılmış. Titreşim düzeldi mi ?

Titreşimin T'si kalmadı ? Bi kontrol edebilirsen sevinirim. Servise'de mail attım cevap gelirse buradan paylaşırım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
5 dakika önce, Kaan Zaim yazdı:

Tam karşısında var gibi. Biraz altında kalıyor.

Titreşimin T'si kalmadı ? Bi kontrol edebilirsen sevinirim. Servise'de mail attım cevap gelirse buradan paylaşırım.

Maşallah nazar değmesin. ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.