Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 2 Aracım Hangi Donanım Paketi?

Mustafa Shn

Soru

Arkadaşlar merhaba forumda yeniyim. Geçenlerde ilk arabam olan 2005 model focus 2 aldım. Plakadan hasar kaydı sorgusu yaparken comfort 5k yazıyor, şasiden sorgulayınca ghia sedan yazıyor. Arabam hatcback halbuki. Bu durum normal mi? Ayrıca ghia olup olmadığını nasıl anlarım. Teşekkürler şimdiden. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 15 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Donanımlar burada detaylı şekilde yazılmıştır. ? 

https://www.focusclubtr.com/forum/126-mk2-genel-bilgiler/

Sisteme girilen veri yanlışlıkları için resmi yerlere başvurunuz ? Problem olmaması gerekir.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
12 saat önce, Mustafa Shn yazdı:

Arkadaşlar merhaba forumda yeniyim. Geçenlerde ilk arabam olan 2005 model focus 2 aldım. Plakadan hasar kaydı sorgusu yaparken comfort 5k yazıyor, şasiden sorgulayınca ghia sedan yazıyor. Arabam hatcback halbuki. Bu durum normal mi? Ayrıca ghia olup olmadığını nasıl anlarım. Teşekkürler şimdiden. 

focus 2 lerde comfort donanım yok..Ya ghia yada trenddir ,daha sonra birde sport donanım çıktı onuda sonra kaldırdılar...Tramerde farklı çıkabiliyor...Araçta digital klima varsa ghiadır,yoksa trenddir...Sport donanımlarda da dijital klima yok aliminyum alaşım jant var ,birde ön panjur krom ghia gibi.Yalnız bu sport donanım az sayıda var 2006 2007 lerde var yanlış hatırlamıyorsam.Aracın iç ve dış fotosunu paylaşın donanımı söyleyelim yada etis.ford.com dan sorgulayın.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Şasi numarası ile etis.ford dan sorgulama yaptım cmax çıktı ? umarım buna rağmen önemli değil. Aracı ağır hasar kayıtlı aldım kafam allak bullak oldu 

Focus 04-08/Focus C-MAX 03-07, 1.6L Zetec-S PFI (100PS), Siyah Metalik

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
18.02.2019 - 19:27 tarihinde, Mustafa Shn yazdı:

Şasi numarası ile etis.ford dan sorgulama yaptım cmax çıktı ? umarım buna rağmen önemli değil. Aracı ağır hasar kayıtlı aldım kafam allak bullak oldu 

Focus 04-08/Focus C-MAX 03-07, 1.6L Zetec-S PFI (100PS), Siyah Metalik

bi tuhaflık var eğer öyle çıktıysa aracınız focus HB ghia 1.6 115ps ,ghia larda zaten 100ps yok focus 2 benzinliler 115 ps,dizeller standart 109ps,trendlerde 100ps seçeneği vardı ...Normalde tramerde öyle çıksa sorun değil çünkü tramerde farklılık olabiliyor bazen ama ford.etiste neden öyle çıktı orayı bi araştırmak lazım

Aracınız düzgün duruyor yalnız ağır hasar kayıtlı olmasına rağmen ...

çağlar çetinkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
11 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Donanımla motor güçlenmiyor benzinli otomatikler hep 100 ps. Yukarıda tablo var  bi baksaydık keşke emin konuşmadan.

ben manuel için konuşmuştum otomatik miymiş araba ?Gerçi 5. fotoda vitesin ucu görünüyor sanki otomatik araç.Tabloya bakmaya gerek yok tablo benim hafızamda kayıtlı ben manuel sanıp konuşmuştum otomatiklerin 100ps olduğunu biliyorum.Tabloyu foruma kazandıran da bendim hatırlarsan Yakup.

çağlar çetinkaya tarafından düzenlendi
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
21.02.2019 - 15:17 tarihinde, çağlar çetinkaya yazdı:

ben manuel için konuşmuştum otomatik miymiş araba ?Gerçi 5. fotoda vitesin ucu görünüyor sanki otomatik araç.Tabloya bakmaya gerek yok tablo benim hafızamda kayıtlı ben manuel sanıp konuşmuştum otomatiklerin 100ps olduğunu biliyorum.Tabloyu foruma kazandıran da bendim hatırlarsan Yakup.

Evet çağlar bey aracım 1.6 otomatik. Ön bilgisayar kısmında çalıştırırken ford focus cmax yazıyor ayrıca. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.