Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Vw T-roc Reklamı

Gürkan Çakıroğlu

Önerilen Mesajlar

Reklam güzel, ? rolünü iyi oynamış ?

Daha önce @Cem Boneval abi Almanya’da kullanmıştı, ben de geçen Wofsburg’da görme fırsatı yakaladım.

TR ye 1.5 TSI ACT 150 PS DSG tek donanım Highline olarak geliyor ve fiyatı 192K TL.

• Beğen 5
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok umutluydum ? Araçta iyi güzel. Ama fiyatını polo ile golf arasında en azından golf seviyesinde bekliyordum. Belki highline ondan böyle ama yine de yüksek geldi. Alan çok olacaktır eminim. Ama acilen daha fazla benzinli motor seçeneği ve donanım seçeneği lazım. Sanki böyle test etme amaçlı girmişte Türkiye'ye öyle bir bakıp çıkacakmış gibi duruyor. 

Edit: Karoq ve Ateca'ya baktım. Onlara bakınca pek pahalı gibi durmuyor. Karoq'ta aynı motorla benzer donanımda araç 191 bin.  Fakat yinede daha çok motor ve donanım seçeneği olmalı fikrimi koruyorum. 

Kutluhan A. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Kutluhan A. yazdı:

Çok umutluydum ? Araçta iyi güzel. Ama fiyatını polo ile golf arasında en azından golf seviyesinde bekliyordum. Belki highline ondan böyle ama yine de yüksek geldi. Alan çok olacaktır eminim. Ama acilen daha fazla benzinli motor seçeneği ve donanım seçeneği lazım. Sanki böyle test etme amaçlı girmişte Türkiye'ye öyle bir bakıp çıkacakmış gibi duruyor. 

4X4 versiyonu bu fiyata olsaydı belki satardı...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben buna doğuş otonun büyük vurgunu diyorum fiyat fazla değil çok aşırı fazla bence. Boyut ve segment olarak hyundai kona rakibi en dolu paket elit smart 4*4 1.6 177 ps 147.700 tl aradaki farka deger mi arada yaklaşık 45bin var ikinci bi arac daha alınır yada omur boyu yakıt bakım parası olur.Gelelim bir üst segmente tucson 1.6 turbo benzin 4*2 elite paket 171 bin 4*4 elite 184bin  1.6 dizel elite paket 4*2 174bin Ford kuga benzin titanium 173 bin st line 187 bin Dizel style 173bin titanium 191 bin  Vw tiguan conmfortline benzin 1.4 tsi 150 bg 242 bin  tiguan da diğerlerinden en 50 bin pahalı yazdığım modeller otomatik ve 2018 model resmi sitelerindeki liste fiyatları. Şimdi soru şu vw ne bu kadar fazla vermeye değer mi vw fanatiği olmaya değer mi doğuş otoya bu kadar kazandırmaya değer mi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Reklamda sanki araç birden dağ bayırdan gelecekmiş gibi izlenim uyandırıyor.Ama asfalttan geliyor.Yani diyorlar ki size 4x4 yok..?.Keşke olaydı.Böyle bir araca binilecekse 4x4 olmalı.Birde bu sıfır km fiyatlarla ve 4x4 opsiyon olmaması sebebiyle Kuga 2.0 tdci 2010-2012 arası bana hala göz kırpıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence de fiyatı golf ve polo arasında golf e yakın olmalıydı, golf den pahalı olması normal değil. Suv düşkünlüğünü markalar çok iyi kullanıyor, yüksek polo desek çok mu haksızlık etmiş oluruz bu arabaya yani fiyatını değerlendirirken b suv olduğunu unutmamak lazım, yüksek konumlu b suv dan daha ucuza aynı marka c kompakt almayı tercih ederim. Sonuçta araba güzel ama banena.. ? Ancak bayanlar için iyi bir alternatif gibi duruyor...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13.02.2019 - 23:18 tarihinde, Kutluhan A. yazdı:

Karoq ve Ateca'ya baktım. Onlara bakınca pek pahalı gibi durmuyor. Karoq'ta aynı motorla benzer donanımda araç 191 bin.  Fakat yinede daha çok motor ve donanım seçeneği olmalı fikrimi koruyorum. 

Karoq ve Ateca nın  rakibi Tiguan dır hocam, T-Roc değil. Güncel fiyatları tam bilmiyorum ama aralık ayında 170e tdı dsg excelence ateca veya 192.000e tdı manuel higline tiguan alınabiliyordu.

T-Cross (B), T-Roc (B+), Tiguan (C), Tiguan Allstar (C+) gibi düşünülebilir.

Mehmet Yavuz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.