Jump to content
  • Welcome!

Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

Serkan D.

Sync 2 Ekran Paylaşımı (mirror)

Recommended Posts

11 dakika önce, Aşkın K. yazdı:

@Semih O. merhabalar, konuyu hortlatmış olacağım belki ama ekran yansıtma veya Mirror link konusunda bir gelişme oldu mu acaba?

Sync 2 kullanmıyorum artık o yüzden bir şey yapmıyorum maalesef.

6 dakika önce, Serkan Karakoca yazdı:

androidmi ios mu ?

Eşimde android ben de ios var, yoksa ikisiyle de mi oluyor ? yemin ederim İsviçre çakısı gibisin ?  

8 dakika önce, Aşkın K. yazdı:

Eşimde android ben de ios var, yoksa ikisiyle de mi oluyor ? yemin ederim İsviçre çakısı gibisin ?  

sync 2 de yapılıyor ama ben gördüm sadece nasıl yapıldığını bilmiyorum hatta kablosuz bağlantı bile mevcut trde 1 kişi yaptı benim bildiğim ?

videosu bende var fakat burda paylaşmam doğru olmaz ondan daha önce de sync 3 için yaptım bende ...

Edited by Serkan Karakoca

Çok da gizem yaratılacak bir durum yok. Ben şu ana kadar olanı söyleyeyim. Farklı platformlarda kullanılmak üzerine yazılmış Easyconnected diye bir uygulama vardı Ruslar bunu aldılar ve bizim Sync 2'ye uyarladılar, Siz onlara VIN numarası ve ESN yolluyorsunuz onlar da dosyaları ücreti karşılığında size yolluyorlar. ESN ve VIN eşleşmesini kırmak için uğraşıyorlardu en son.

Kablolu olan bağlantıda Mirrorlink yok. Sadece telefon ekranını kamera gibi ekrana yansıtıyorsunuz. Bunun bir numarası yok zaten, APIM arkasında gerekli pinlere kablo çekip, OTG destekleyen bir telefonu, dönüştürücü yardımıyla RCA vs. gibi bir formatta bu kablolara bağlayacaksınız.

sync 2 ile android telefonumun bi türlü ekran paylaşımını yapamadım, bu işlere çok yabancıyım yardımcı olursanız sevinirm, nasıl yapabileceğim konusunda.

9 dakika önce, HakanPolat yazdı:

sync 2 ile android telefonumun bi türlü ekran paylaşımını yapamadım, bu işlere çok yabancıyım yardımcı olursanız sevinirm, nasıl yapabileceğim konusunda.

Hocam bu son kullanıcı düzeyinde bir işlem değil. Android konusunda tecrübe kazanmanız gerek. Konularda şöyle şöyle yapın diyenlerin yazısına bakın tam anlatım yoksa google’layın. RESMİ olmayan yöntemlerle yapılırsa yapılıyor ancak. Bilginiz olsun, telefon güvenliğinizde de mutlaka açık yer alacaktır ayrıca. 

Sync2' de kablosuz video oynatma işini bir nebze de olsa başarabildim fakat daha tam bitmedi.Birtakım ufak tefek sorunlar var ama inşallah çözülebilir nitelikte olacağını düşünüyorum ve bununla ilgili çalışmalarım sürüyor.İnşallah Sync3' de de aynı olayı başarabilirim.