Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sync 2 Ekran Paylaşımı (mirror)

Serkan D.

Önerilen Mesajlar

10 saat önce, Ferit Ünal yazdı:

@Ercüment Bey

Sync 2 yi verdim, üstüne de az bir fark ödedim, arti cüzi bir işçilik ücreti o kadar.

Her ne kadar rakam telaffuz etmemiş olsanız da, yanıtınız için teşekkür ederim. Açıkçası makul rakamlarla aynı şeyi ben de uygulatmayı düşünmekle birlikte, henüz bunu uygulatabilecek bir yer ya da kişi bulamadım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

37 minutes ago, Fikret Taşkın said:

bu forumda yardım isteyen arkadaşların işini gördükten sonra yardımcı olmamaları çok kötü

Bu kesinlikle forumdan bağımsız kişilerle alakalı bir şey, biz her zaman her şeyin açık olması için uğraşıyor, arka planda iş yapmak isteyenleri siteden uzaklaştırıyor ve forum kurallarını uyguluyoruz. Buradaki en önemli etken işlem yaptıranların tutumu/tercihi.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Ercüment Bey

Ben forumdan kime yaptirdigimi isim olarak belirttim şeffaf ve net bir şekilde. Forum kurallari çerçevesinde nasil iletişime geçersiniz bilemiyorum.

Ferit Ünal tarafından düzenlendi
Edit
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 saat önce, Ferit Ünal yazdı:

@Ercüment Bey

Ben forumdan kime yaptirdigimi isim olarak belirttim şeffaf ve net bir şekilde. Forum kurallari çerçevesinde nasil iletişime geçersiniz bilemiyorum.

Çok sağolun Ferit Bey, kendisiyle yine buradan iletişim kurarım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Merhabalar, Konuyu biraz horlatmak istiyorum izninizle, yakın zamanda ikinci el mondeo sahibi oldum, arayüzü Sync 2, ne yazıkki Android Auto gibi özellikleri yok, tecrübesi olan arkadaşlar için 2 sorum olacak;

1- Telefondan görüntüyü Av-in ve çevirici kablolar vasıtası ile ekrana vermeyi düşünüyorum, bu konuda bir deneme veya sıkıntısı olan var mı ? Yabancı sitelerde düzgün çalıştıranda var, görüntü çamur gibi ve ekranda dalgalanma var diyelerde var..

2- Ekran yansıtmamın tek amacı navigasyon aslında, sizce bu şekilde kullansam kullanışlı olur mu ? Günlük olarak kullanan bir arkadaş varsa tecrübesini paylaşırsa çok memnun olurum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 saat önce, Burak Uğurlu yazdı:

Merhabalar, Konuyu biraz horlatmak istiyorum izninizle, yakın zamanda ikinci el mondeo sahibi oldum, arayüzü Sync 2, ne yazıkki Android Auto gibi özellikleri yok, tecrübesi olan arkadaşlar için 2 sorum olacak;

1- Telefondan görüntüyü Av-in ve çevirici kablolar vasıtası ile ekrana vermeyi düşünüyorum, bu konuda bir deneme veya sıkıntısı olan var mı ? Yabancı sitelerde düzgün çalıştıranda var, görüntü çamur gibi ve ekranda dalgalanma var diyelerde var..

2- Ekran yansıtmamın tek amacı navigasyon aslında, sizce bu şekilde kullansam kullanışlı olur mu ? Günlük olarak kullanan bir arkadaş varsa tecrübesini paylaşırsa çok memnun olurum.

1- bu şekilde wireless hdmi dongle alıp çeviriciler ile ekranı yansıtabilirsiniz, televizyona nasıl yansırsa öyle ekrana gelir. (Av-in olduğundan emin değilim)

2- sadece navigasyon içinde forumda bi kaç arkadaş sync2 için orjinal navigasyonu çalıştırmışlardı biraz didiklerseniz eminim bulursunuz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Dostlar merhabalar.. Bir konu hakkında acil yardımına ihtiyacım var.. 2016 Trend-x Focus sahibiyim. Geçen hafta Convex 7.1 9 inch android taktırdım fakat cihazın yanları bombeli duruyor ve göğüsün dışında kalıyor.. Cihazın hızında memnunum.. Fakat göğse birebir oturacak ve yeterince hızlı bir cihaz önermenizi rica ediyorum.. Şimdiden teşekkür ederim ??

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Osman Fethi Ark yazdı:

Dostlar merhabalar.. Bir konu hakkında acil yardımına ihtiyacım var.. 2016 Trend-x Focus sahibiyim. Geçen hafta Convex 7.1 9 inch android taktırdım fakat cihazın yanları bombeli duruyor ve göğüsün dışında kalıyor.. Cihazın hızında memnunum.. Fakat göğse birebir oturacak ve yeterince hızlı bir cihaz önermenizi rica ediyorum.. Şimdiden teşekkür ederim ??

Ekran paylaşımı ile alakalı olmadı ? Forumun modifiye bölümünde birçok örnek var, inceleyebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Osman Fethi Ark yazdı:

haklısınız fakat acil bir yardım için yazmıştım..

Herkes acil yardım ile gelirse yarın cevap verecek kişi bulamazsınız ? bunu istemiyorsanız lütfen kurallara dikkat edin, teşekkürler. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
05.07.2018 - 15:26 tarihinde, Semih O. yazdı:

Sadece ekran yansıtma isteniyorsa o nispeten kolay. Ancak asıl önemli bilgi Sync 2'de de Mirrorlink mümkün (en azından android cihazlar için). Bakalım bulabilecek miyim ?

@Semih O. merhabalar, konuyu hortlatmış olacağım belki ama ekran yansıtma veya Mirror link konusunda bir gelişme oldu mu acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.