Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

    Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

    Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
  • 0
Osman Yüksel

Kumandadan Kapı Açma Sorunu

Soru

Merhaba arkadaşlar forumda yeni sayılırım soracağım soru belli çok basit gelrbilir ama yineden ilgilenip cevap vereceğiniziz düşünüyorum. 2013 modrl focus trend aracım var. önceden kumandadan trk dokunuşla bütün kapılar açılıyordu. Ama şimdi basıyorum önce ön şoför kapısı açılıyor ikinci defa bastığımda bütün kapılar açılıyor. Sorun nedir yardımcı oluraanız çok sevinirim eski gibi tek dokunuşla bütün kapılar açılsın istiyorum teşekkürler

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 3 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

Misafir
This topic is now closed to further replies.


Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.