Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Cimbom - Maç Öncesi, Esnası ve Sonrası

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

• Yakup Ç. A., başlığı Cimbom - Maç Öncesi, Esnası ve Sonrası olarak değiştirdi
Bir saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Maalesef ? TV'den destek ? Ali Sami Yen'de Benfica maçına gitmiştim yıllllar önce.

Aynen o maça bende gitmiştim çocuklar okul tatili olunca göremedim yoksa ts maçınada kaçacaktım benficayı tercih ettim bakalım inşallah galip geliriz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
12 dakika önce, Serdar yaman yazdı:

2 dir yoksun bu sefer bakcaz ?

beşiktaş maçına geliyorum bende ?

Passolig'i yeni çıkarttım daha ? O iş beni çok caydırmıştı. Babam yine köy okullarına destek olmuş 2 yıllık da dergi almış, bunlar sonunda siz de bir bilet verin demiş ? Bakalım verecekler mi? Beşiktaş biletleri çıksın, belki de gelirim belli olmaz işim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
31 dakika önce, Cenk Demirel yazdı:

O Diagne bugün de oynamazsa daha da kulüpten içeri sokmasınlar. Penaltı dışında bir gol atabildiğini görürüz inşaallah bu akşam.

Onun allah belasını versin sahaya girip tekme tokat dalasım var kanım ısınmadı ona

• Haha 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.