Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Mk 2.5 H7 Far Led Adaptörü Nasıldır?

Semih İ

Soru

Arkadaşlar merhaba geçenlerde sipariş ettiğim H7 ve H1 LED ampuller geldi,durumu daha önceden araştırdığım için led sabitleme adaptörlerini de sipariş etmiştim.Fakat durum su ki H1 için çok büyük hata etmişim adaptörü oturdu ama arka fanı dışarıda kaldı benimde hiç sevmediğim şey yarım iş oyuzden H1i hiç takmadim.H7 için adaptör uyum saglamadi ama Uygun adaptör olsa far tamamen içeride kalıyor ve arka kapak kapanıyor.

Focus mk2.5 farı için led adaptörü nasıldır ve yükseklik ayarı tamamen iptal mi oluyor?

Yardımlarınızı bekliyorum.

Untitled - 0.jpg

Copy of Far.jpg

IMG_20190128_111042.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 7 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Aynı ledler benim focus 2.5te de var.  fan kısmı kapağın takılmasına engel oluyordu bende kapağı delmek zorunda kaldım. şahsen aşırı göz alıyor ve başkalarını rahatsız ettiğim için rahatsız oluyorum. bunları takınca far ayarlama gibi bir durum söz konusu değil istediğin kadar indir kaldır nafile. değiştirmek istemiyorum rengini ve ışık şiddetini seviyorum ama merceksiz pek bir anlamı yok gibi. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
16 saat önce, Ömer Er yazdı:

Aynı ledler benim focus 2.5te de var.  fan kısmı kapağın takılmasına engel oluyordu bende kapağı delmek zorunda kaldım. şahsen aşırı göz alıyor ve başkalarını rahatsız ettiğim için rahatsız oluyorum. bunları takınca far ayarlama gibi bir durum söz konusu değil istediğin kadar indir kaldır nafile. değiştirmek istemiyorum rengini ve ışık şiddetini seviyorum ama merceksiz pek bir anlamı yok gibi. 

H7 leri nasıl sabitlediniz? focus 2.5 larda herhangi bir telle sabitleme olayı yok çünkü.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bunlar uyumlu 2.5 kasaya. 3 kasa var bendekiler de buna benziyor ama tırnaklara giren mesafesi daha dar. 

H7 ve H1 aparatları farklı benim kasa için. Sizinkinde de durum benzer olabilir. Siyah silikon ile ampulü kenarından yapıştırıyor çoğu oto elektrikçi. Bilginize 

Alper Sakallı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
06.02.2019 - 15:07 tarihinde, Semih İ yazdı:

Arkadaşlar merhaba geçenlerde sipariş ettiğim H7 ve H1 LED ampuller geldi,durumu daha önceden araştırdığım için led sabitleme adaptörlerini de sipariş etmiştim.Fakat durum su ki H1 için çok büyük hata etmişim adaptörü oturdu ama arka fanı dışarıda kaldı benimde hiç sevmediğim şey yarım iş oyuzden H1i hiç takmadim.H7 için adaptör uyum saglamadi ama Uygun adaptör olsa far tamamen içeride kalıyor ve arka kapak kapanıyor.

Focus mk2.5 farı için led adaptörü nasıldır ve yükseklik ayarı tamamen iptal mi oluyor?

Yardımlarınızı bekliyorum.

Untitled - 0.jpg

Copy of Far.jpg

IMG_20190128_111042.jpg

H7 lerin arka kapak kapanır, fakat H1 'lerin kapanmaz. Çünkü arkası dışarı çıktığı içindir. Maalesef h1 ler için led kullanamazsınız. Sizin araçta da kapağı kapatmazsanız, yağmurlu havalarda farın içi buğu yapar. Dolayısıyla normal H1 Osram Unlimited tavsiye ederim kullanmanız için.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.