Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Direksiyon Titreşimi.

Misafir

Soru

Iyi akşamlar arkadaşlar. Benim aracımın rot ve balans ayarlarını yeni yaptırmama rağmen ortalama 100 km/h geçtikten sonra yoldaki asfalttanmıdır yoksa kış lastiğindenmidir anlamadığım bir titreşim oluyo. Çok az da olsa bu titreşim kafayı oraya taktığım için beni çok rahatsız ediyo. Direksiyonumda hiç titreşim yok diyen varmı yoksa benmi evham yapıyorum. Sıfır titreşim mümkünmü aceba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 5 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
02.02.2019 - 21:36 tarihinde, Doğan Kestel yazdı:

Iyi akşamlar arkadaşlar. Benim aracımın rot ve balans ayarlarını yeni yaptırmama rağmen ortalama 100 km/h geçtikten sonra yoldaki asfalttanmıdır yoksa kış lastiğindenmidir anlamadığım bir titreşim oluyo. Çok az da olsa bu titreşim kafayı oraya taktığım için beni çok rahatsız ediyo. Direksiyonumda hiç titreşim yok diyen varmı yoksa benmi evham yapıyorum. Sıfır titreşim mümkünmü aceba?

sıfır titreşim mümkün titreşim olmamması için direk yüklü balans yapan makineler var onlarda yaptırın ...

önce lastiğin havasını kontrol ediyor makine daha sonra üzerindeki taş vs temizliği yapılıyor ondan sonra önce yavaş daha hızlı çevirerek  lastiğe yolda gidermiş gibi yük uyguluyor kurşun ağırlık değeri ve noktası gösteriyor ... 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
02.02.2019 - 21:36 tarihinde, Doğan Kestel yazdı:

Aynı sıkıntı bende de vardı. ön sağ lastik kontrol edildiğinde tel atmış ondna 110 km gelince titreme yapıyordu lastik değiştim düzeldi. lastiklerinize baktırmayı öneririm

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.