Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Galatasaray'ın Forvet Transferi!

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Çok para verdik maalesef. Seneye şampiyonlar ligine katılıp katılım geliri elde edemezsek bu para nasıl çıkar bilemiyorum. Gerçi Yunus + Maicon satışından bir 10 milyon euro gelir bekleniyor ama yinede oyuncu satmadan bu parayı çıkarmak için seneye Avrupa Kupası'na katılım şart.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

19 dakika önce, Cenk Demirel yazdı:

Çok para verdik maalesef. Seneye şampiyonlar ligine katılıp katılım geliri elde edemezsek bu para nasıl çıkar bilemiyorum. Gerçi Yunus + Maicon satışından bir 10 milyon euro gelir bekleniyor ama yinede oyuncu satmadan bu parayı çıkarmak için seneye Avrupa Kupası'na katılım şart.

Daha parası belli değil ancak bu performans için niye çok olsun anlamadım, sezonun devamında 10 tane atsın gözü kapalı satın alırlar bu adamı.

Önemli olan maaşı ne kadar? 

--1 dakika sonra eklendi--
18 dakika önce, Serdar yaman yazdı:

5 aydır alıncak bu forvet beceriksiz bunlar beceriksiz transferin ilk günü halletmiş olmaları gerekiyordu...

Boşver abi ilk günü son günü kış transferi kolay mı, herkesin haberi var ihtiyacımız olduğuna dair, beceriksizlik yazın alamamaktı. 

Şimdi UEFA kupası gelecek mi bir daha? Ben onu bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Daha parası belli değil ancak bu performans için niye çok olsun anlamadım, sezonun devamında 10 tane atsın gözü kapalı satın alırlar bu adamı.

12-13 milyon euro civarı bonservisi var. Sonra ki satıştan pay var. Maaşı da 3,5 milyonun altında olmaz. Bunlar sadece rakam ve teferruat ama bir Diagne tam olarak Gomis + Rodriguez = Diagne denklemine döndü. 17 milyon bu ikisinin satışından elde ettik 12-13 milyonu Diagne'ye verdik. Bu ikisinin takıma katkısından daha fazla bir katkısı olacak mı ? İşte asıl soru bu. Parasının çok olup olmaması bu soruya bağlı olacak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 dakika önce, Cenk Demirel yazdı:

12-13 milyon euro civarı bonservisi var. Sonra ki satıştan pay var. Maaşı da 3,5 milyonun altında olmaz. Bunlar sadece rakam ve teferruat ama bir Diagne tam olarak Gomis + Rodriguez = Diagne denklemine döndü. 17 milyon bu ikisinin satışından elde ettik 12-13 milyonu Diagne'ye verdik. Bu ikisinin takıma katkısından daha fazla bir katkısı olacak mı ? İşte asıl soru bu. Parasının çok olup olmaması bu soruya bağlı olacak.

Hesabın çok yanlış ?Öncelikle dönemden döneme adam satmadan, alamıyoruz. Gomis olayı yazın bitti. Kışın sattıklarını da gelecek dönem kullanamıyorsun, yani bugün 10'e Diagne'yi vb almazsan, yarın satmadığın sürece 1'e dahi adam alamıyorsun. Maaşı konusu önemli dediğim gibi ve 3.5 falan olmaz adamın mevcut maaşı 1 bile değil ve kendi isteği ile geliyor. Dereyi görmeden paça sıvayıp yorum yapmaya gerek yok bi sabır eyleyin hele ? Ayrıca dediğim gibi bu adam gol atmaya devam ederse bırak 12'yi 20'ye bile satılır. Katkısı olur mu soruna gelecek olursak, geçtiğimiz dönem boyunca sırf son vuruş sebebiyle kaç gol kaçırdık? Bunların çoğu gol olursa o paranın hepsi çıkar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

--1 dakika sonra eklendi--

Boşver abi ilk günü son günü kış transferi kolay mı, herkesin haberi var ihtiyacımız olduğuna dair, beceriksizlik yazın alamamaktı. 

Şimdi UEFA kupası gelecek mi bir daha? Ben onu bekliyorum.

An itibari ile o zaman sevgililer gününde yine galatasaray ??

540E1BD5-12D1-4C61-AFA4-1496A2F192AF.png

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Hesabın çok yanlış ?Öncelikle dönemden döneme adam satmadan, alamıyoruz. Gomis olayı yazın bitti. Kışın sattıklarını da gelecek dönem kullanamıyorsun, yani bugün 10'e Diagne'yi vb almazsan, yarın satmadığın sürece 1'e dahi adam alamıyorsun. Maaşı konusu önemli dediğim gibi ve 3.5 falan olmaz adamın mevcut maaşı 1 bile değil ve kendi isteği ile geliyor. Dereyi görmeden paça sıvayıp yorum yapmaya gerek yok bi sabır eyleyin hele ? Ayrıca dediğim gibi bu adam gol atmaya devam ederse bırak 12'yi 20'ye bile satılır. Katkısı olur mu soruna gelecek olursak, geçtiğimiz dönem boyunca sırf son vuruş sebebiyle kaç gol kaçırdık? Bunların çoğu gol olursa o paranın hepsi çıkar.

Gomis'in satılma sebebi de maliyetiydi. Fazla para istiyor, maaşına zam istiyor diye sattılar. Sandılar ki Eren'le, Rodriguez'le, Onyekuru'yla bu iş yürür, idare edilir. Madem Gomis fazla para istedi diye sattılar, o zaman Diagne'ye bu kadar para vermenin bir anlamı yoktu. Hali hazırda zaten elinde tutmuş, gol kralı olan bir topçu vardı. Gomis'in satılmasıyla forvetsizlik tahmin edilenden daha büyük yara verdi. Yerine iyi bir forvet alabilmek için mecbur topçu satmak gerekti. Rodriguez'in satışı da bu yüzden oldu. Yani bir Gomis'in fazla maaş istiyor diye satılmasının bize bedeli Rodriguez gibi topçudan olmamıza ve 12-13 milyonluk Diagne'nin maliyetine katlanmak zorunda olmak oldu. Onyekuru kiralık oynuyor. Bonservisini de vermiyorlar ki zaten alamayız. Sezon sonu gidince kanatlara hızlı ve gole dönük kimi bulacağız ? Rodriguez en azından elindeydi. Kusura bakma hocam ama maalesef Diagne transferi şu aşamaya kadar bize kaç milyon euro'ya ve kaç tane topçuya mal oldu hepsi ortada. Bunun zararını çıkarabilmesi için Kasımpaşa'da gösterdiği istatistiki performansın aynısını göstermeli ki bir anlamı olsun. Onuda gösterebilir mi göreceğiz. Ama şu noktaya kadar geçen süreçte karda falan değiliz.

Cenk Demirel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gomis 33 yaşında zam istedi şimdi 34 oldu, diagne 27 yaşında. Dediğim gibi bonservis çok değil maaş düzgünse bu transferde hata yok benim hesabıma göre. Rodriges’in eski rüzgarı sönmüştü çok güzel satıldı o da bence onda da sorun yok. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Gomis 33 yaşında zam istedi şimdi 34 oldu, diagne 27 yaşında. Dediğim gibi bonservis çok değil maaş düzgünse bu transferde hata yok benim hesabıma göre. Rodriges’in eski rüzgarı sönmüştü çok güzel satıldı o da bence onda da sorun yok. 

Dediğim gibi tutup tutmayacağını, zarar mı yoksa yarar mı olduğunu zaman gösterecek.. Bu adamın göstereceği performansla şampiyon olup şampiyonlar ligine katılım geliri elde edebilirsek satılan Rodriguez ve gidecek olan Onyekuru yerine iyi bir açık alabiliriz. Ha yok işler ters giderse takımda açık kalmayacağı için iyi bir açık almak adına para eden topçularımız kimse onlardan bir veya bir kaçını satmamız gerekecek. Büyük kumar oynandı. İnşaallah tutar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.