Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Çeşitli rally organizasyonları.

Ogün Özemre

Önerilen Mesajlar

Bir konuda tırmanma yarışları var.

Bu konumuza da WRC ERC gibi değilde, ülkelerin kendi içinde yaptığı mahalli ve ulusal rally yarışlarından kesitler ekleyelim :nazar:

Keyifli bir konu olacağını düşünüyorum. Şahsen ben küçük organizasyonlardan daha fazla keyif alıyorum WRC ye nazaran.

Cem abi bu ilk videoyu sana armağan ediyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Volkan abi bitanedir. :) Ardındanda Serkan Yazıcı gelir Her ikisiylede yüzyüze dialoglarım oldu :D

Ama yaşlandı artık. Körfezde. Fiat palio S1600 de sağ koltuğuna oturdum bir kez :D

Volkan ışıkla rallyye ilk adım eğitimlerinede katıldım :)

Hemen üzerine Auto-dromda eğitim almıştım. Kafayı kırdığım dönemlerdi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ankara Gölbaşında İleri,güvenli sürüş teknikleri kursu ve vıp sürücü eğitmenliği kursunda bende tanışma şansı yakaladım.çok alçak gönüllü biri.dediğiniz gibi serkan YAZICI ve Ercan KAZAZ bunların kıymetini bilmeliyiz.Volkan IŞIK unuttum uzun zamandır ralli ye ara vermesine rağmen kısa süre önce geri döndü ve katıldığı ilk yarışta yine 1. oldu...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ankara Gölbaşında İleri,güvenli sürüş teknikleri kursu ve vıp sürücü eğitmenliği kursunda bende tanışma şansı yakaladım.çok alçak gönüllü biri.dediğiniz gibi serkan YAZICI ve Ercan KAZAZ bunların kıymetini bilmeliyiz.Volkan IŞIK unuttum uzun zamandır ralli ye ara vermesine rağmen kısa süre önce geri döndü ve katıldığı ilk yarışta yine 1. oldu...

Aynen muhteşem bir insan. Ben ilk 12 yaşında Kozyatağı carrefourdaki bir simülatör yarışmasında tanışmıştım kendisiyle. Gel zaman git zaman işin içine dahil olma çabalarım oldukça birkaç kez daha yakınen tanışma fırsatı bulduk.

Serkan Yazıcı ilede Hyundai Assan Motorsports takımında görev aldığım dönemlerden tanışıklığımız vardır. Oda çok sıcak kanlı bir insan. Ama ülkede isimlerini ve değerlerini bilen insan sayısı çok az. :) Yazık gerçekten.

Ülkemizin bayrağını yurtdışında temsil etmiş insanlar pek çoğu.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.