Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

C-Max Arka Yolcu Lambaları

Erkan İnce

Soru

2012 tit x aracımın arka iç lambaları kızım bazen açık bırakıyor araçtan inip giderken kilitleyince anlıyorum ki hepsi kapanıyor sadece acik olan açık kalıyor bunun komple kapatma yolu yok mu acaba sinir bozucu bi olay.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 4 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

C max iç aydınlatma kombinasyonları gerçekten çok gıcık,haklısın.Benim de ilk aldığım da aynı şey başıma gelmişti.Zar zor arka ışığı otomatiğe almıştık.Bazen şöför tarafında ki düğmeyi açıyorum sonra normale döndürmek bile çok zor olabiliyor.Teoride anlatmak zor pratikte yapmak lazım.Düğmeleri açıp kapatarak otomatiğe bağlayabilirsiniz.Yani deneme yanılma yöntemi ile.Pratik yapmadan biri anlatabilir diye umuyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

C-max varken benim de hep başımı ağrıtan bir konuydu. Kitapçığı dikkatli okuyun, orda yazıyordu. Şoför tarafındaki düğmedeki ışıklara göre ayarlanıyor otomatiğe bağlama. Ama gerçekten kötü tasarlanmış bir sistem. Sanırım sonradan kapı işareti gibi bir şey konarak biraz daha kolay hatırlanır yapıldı.

Murat Kav. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.