Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus Mk3 Mca Titaniuma Otomatik Uzun Far Eklenebilir Mi?

Mustafa Şen.

Soru

Bu soruda 12 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
Bir saat önce, Murat Kav. yazdı:

Hepsi mümkün. Yakup'un bahsettiği kameraya ilaveten, ön camın da değişmesi gerekli. İlave bir kaç trim ve elbette ek tesisat gerekli.

Ben de ön camı çatlak nedeniyle değiştirmeyi düşünüyordum. Hazır değiştirecekken bu parçayı alıp, gerekli parçaları tedarik edip yapılabilir gibi. Kafamı tek kurcalayan sorun işlemler bittikten sonra aracın yazılımını nasıl değiştireceğiz? Otosan Yardımcı olur mu? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bixenon farlar 

hcm far modülü 

sağ iç lastik içinde bulunan açı sensörü 

arka dingilde bulunan yüksekslik sensörü

ön camda bulunan kamera 

gerekli tesisatları çekip bağlantılarını yapıp  forscan veya ıdsle beyinden  bütün aayrları tekno paketli araçtaki şekle çevirip  çalışır ....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ben de ki aracın ön camında bir sürü göz var. 35Km kadar ani firen de yapıtı bir kaç kere. Farları halojen uzun farları otomatik yaktığını görmedim şimdiye kadar.

Açılması için istanbul'da önerebileceğiniz bir yer var mı ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
53 dakika önce, Çağdaş Korkmaz yazdı:

Ben de ki aracın ön camında bir sürü göz var. 35Km kadar ani firen de yapıtı bir kaç kere. Farları halojen uzun farları otomatik yaktığını görmedim şimdiye kadar.

Açılması için istanbul'da önerebileceğiniz bir yer var mı ?

Profildeki araç bilgileriniz yetersiz, verdiğiniz bilgiler de. Aktif şehiriçi güvenlik sisteminin olması her koşulda bu özelliğin olduğunu göstermiyor.

Öncelikle aktif edilmesi lazım daha sonra da aydınlatma olmayan bir yola girmeniz gerek. Sırf bunun için İstanbul'da 100 km yol değiştirmeye gerek yok, size yakın orman yollarına falan gidebilirsiniz. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.