Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Kendi Kendine Gaz Veriyor

Adem Uçak

Soru

Selamun aleyküm,

aracım 2004 comfort 156 binde. Aracımı saat fark etmiyor bu havalar da çalıştırdığımda 2-3 dakika bekliyorum sonra hareket haline geçiyorum yolda giderken gazdan ayağımı çekiyorum ama hala gaza basıyor kendi ve vites değişmelerde 2-3 bin devirde değiştiriyorum debriyaja basınca 6 bine kadar çıkıyor kendi kendine gaz verdiği için. vites boşta gaza dokunsam bile 5-6 bine kadar çıkıyor yavaş yavaş geri iniyor motor epey ısındıktan sonra bu sorun olmuyor. anormal bi durum var ama neyden size danışmak istedim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 1 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
24.01.2019 - 14:31 tarihinde, Adem Uçak yazdı:

Selamun aleyküm,

aracım 2004 comfort 156 binde. Aracımı saat fark etmiyor bu havalar da çalıştırdığımda 2-3 dakika bekliyorum sonra hareket haline geçiyorum yolda giderken gazdan ayağımı çekiyorum ama hala gaza basıyor kendi ve vites değişmelerde 2-3 bin devirde değiştiriyorum debriyaja basınca 6 bine kadar çıkıyor kendi kendine gaz verdiği için. vites boşta gaza dokunsam bile 5-6 bine kadar çıkıyor yavaş yavaş geri iniyor motor epey ısındıktan sonra bu sorun olmuyor. anormal bi durum var ama neyden size danışmak istedim.

aleyküm selam,

Aracın Bypass valfini balata spreyiyle temizletin. Eğer temizlik sonrası düzelmezse bypass değişecek.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.