Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford'un Yeniköy Fabrikasının Temeli Atıldı. [22 Mayıs 2014 Açılış]

onderpeker

Önerilen Mesajlar

Bir insan düşünün her fırsatta belli bir ismi kötülüyor, şuçlamalarda bulunuyor. Ticari etike aykırı davranarak karşı tarafa yapmadığını bırakmıyor. Ardından bağlı olduğu bir işletmenin fabrikasını açmaya gidiyor.

Sadece bir hayal edin...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Basın açıklamasından, kısa kısa...

Ford Otosan 511 milyon dolarlık Courier üretim fabrikasını açtı.

Otosan yani Ford Motor Company ve Koç Holding arasında oluşan Türk ortak girişimi ile bugün montaj fabrikasının resmi açılışını yaptı.

Ford Yönetim kurulu başkanı Bill Ford, Koç yönetim kurulu başkanı ve üyesi Ali Y. Koç ve Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı R.T.Erdoğan açılışa katıldı. 

511.000.000 $ yatırım ile 16 ayda inşaat sona erdi.

Fabrika giriş seviyesi hafif ticari üretimi yapacak, courier oluyor ismi :)

Bu araç dünya çapında 46 civarında ülkede satılacak ve fabrika yıllık 110 bin araç üretim kapasitesine sahip.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Basın açıklamasından, kısa kısa...

Ford Otosan 511 milyon dolarlık Courier üretim fabrikasını açtı.

Otosan yani Ford Motor Company ve Koç Holding arasında oluşan Türk ortak girişimi ile bugün montaj fabrikasının resmi açılışını yaptı.

Ford Yönetim kurulu başkanı Bill Ford, Koç yönetim kurulu başkanı ve üyesi Ali Y. Koç ve Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı R.T.Erdoğan açılışa katıldı. 

511.000.000 $ yatırım ile 16 ayda inşaat sona erdi.

Fabrika giriş seviyesi hafif ticari üretimi yapacak, courier oluyor ismi :)

Bu araç dünya çapında 46 civarında ülkede satılacak ve fabrika yıllık 110 bin araç üretim kapasitesine sahip.

Yenikoy-plant-opening-with-Bill.jpg

Aman Mustafa Koç dikkat !!! Yumruk mesafesindesin... :D :D  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aman Mustafa Koç dikkat !!! Yumruk mesafesindesin... :D :D

Yatırımı yapan yapsın, açılış olursa beni çağırın süper bir kafa zaten, yumruğa gerek yok.

Sorulduğundada biz yaptık bu fabrikayı diye saçma sapan bir listede adını geçirirler bu fabrikanın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 yıl sonra...

Ford Otosan, Türkiye'de 52 milyon dolarlık yatırım yapıyor.
- Transit, Transit Custom ve Tourneo Custom modelleri için Avrupa'daki artan müşteri talebini karşılamak için üretim kapasitesi arttırılıyor.
- Ford Otosan ortak girişimi, yılda 330.000 aracın üretimini 40.000 adet artırmak için Türkiye'deki Kocaeli imalat sahasında 52 milyon dolar yatırım yapıyor.(%12'den fazla artış)
- Ford, 2017 yılının ilk yedi ayında yüzde 13,3 pazar payıyla Avrupa'nın en çok satan ticari araç markası oldu.
- Yeni Transit Custom ve Tourneo Custom modellerinin üretimi bu yılın sonlarında başlayacak; 2019'da Plug-in Hibrit sürümü piyasaya girecek.

Ek kapasitenin Eylül 2018'de devreye alınması planlanıyor. Gövde yapımında kullanılan robot sayısı artacak, boya atölyesi uzatılacak ve montaj operasyonlarında hat hızı arttırılacak.

Ford_Otosan.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.