Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

C-max Arka Cam Perdeleri Ve Arka Hava Paneli Hk

Yıldırım C.

Soru

Merhaba arkadaşlar,

Aranıza yeni katıldım 2012 C-max Titanium X aracımı 3 gün önce satın aldım.

Birkaç konuda değerli bilgilerinize başvurmak isterim;

--Aracımın arka cam perdesinin bir tanesi kopmuş aldığım kişi servise sorduğunda 1.800 TL fiyat vermişler yaptırmamış, perdeyi tedarik edebileceğim biryer varmıdır? oto sanayide kendim taktırsam sıkıntı yaşarmıyım? Tavan perdesinde de kronik sıkıntısını bildiğim katlama yapıyor İzmir'de gidebileceğim bir yer var mı?

--Arka havalandırma panelinde kırılma var bu parçayı da bulabileceğim biryer varmıdır.

--Son olarak yakıt tüketimi yüksek gözüküyor özellikle anlık tüketimi açtığımda çok yüksek gösteriyor, ama aracı çalıştırıp işe gelmem 5 km uzun mesafe bir sürüşüm olmadı normal midir?

Şimdiden değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 1 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Aramıza hoş geldiniz.Aracınız hayırlı olsun.

Arka cam perdesi : https://urun.n11.com/guneslik/ford-c-max-perde-2011-2015-bod-P26984815?gclid=EAIaIQobChMI0PWF3c_v3wIVC6qaCh0z8QarEAQYASABEgIiHfD_BwE&gclsrc=aw.ds

Bu linki göndermemin sebebi bulabileceğiniz bir ürün ve daha uygun fiyata.Tekrar servise sorun,yanlış anlaşılma olabilir.1800 tl iyi fiyat.

Aynı şekilde arka havalandırma ızgarasını da internet te veya parçacılarda bulabilirsiniz.En kötü ihtimal çıkmacılar da bile bulunabilir.

Tavan perdesi bende da sarkma yapıyor.En sona kadar toplayıp elimle araya sıkıştırıyorum.Eğer açılıp kapanıyorsa yani motorda sıkıntı yoksa dert etmeyin.Kışın benim ki her zaman açık.Yazın çok sıcak havalarda kullanıyoruz.

Anlık tüketim kışın benim ki ilk çalıştırmada 1 lt ri gösteriyor.Sonra 0.4-0.5 seviyesine düşüyor.Bu motorun şehir içi yakıt sarfiyatı ortalama 6,5 ile 8 litre arasıdır.Kullanıma bağlı değişir.Ben İstanbul da en iyi değer 7.3 gördüm.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.