Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

2012 MK3 Baskı Balata Volant

Çağdaş Korkmaz

Soru

Merhaba,

Aracım:

115 hb

1.6 Dizel

116.000 Km

Şu güne kadar hep serviste bakım yaptırdık ancak şuan servisten aldığım fiyatları duyunca vazgeçtim.

Aracımda uzun bir süredir (kronik olduğunu düşündüğüm) debriyajdan gelen metal sürtme sesine benzer bir ses geliyordu. Yaklaşık 3 gündür çekiş de çok büyük bir azalma var. Arabada devir yükseliyor ama ivmelenme olmuyor.

Bende baskı balata dan olduğunu düşündüm. Servisten fiyat aldım. Debriyaj 4.000 TL Volat 2000 TL Toplam 6 Bin tl dediler.

Bağcılar Güngören sanayi sitesinde fort yedek parçacılarından fiyat aldım

800 TL Debriyaj seti 1.200 TL Volat dediler.

Bana orjinal dediler. Gerçekten öyle mi ?

Markası: Sachs

Aldığım parçaları serviste işçilik vererek değiştirte blirmiyim

Çağdaş Korkmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 11 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Otomatik Mesaj

Bu konu, Mk3- Modifiye > Focus III > Ford Garajı > Mk3- Mekanik & Motor kategorisinden Focus III > Ford Garajı > Mk3- Sorular ve Sorunlar kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Erol Otomotivden de fiyat alabilirsiniz.Forum dan aradığınızı söyleyin.Uygun fiyat vereceklerini düşünüyorum.Umarım en kısa sürede uygun maliyetle sorunu çözersiniz.

http://www.erolotomotiv.com/Sayfalar/7/1/BIZE-ULASIN.aspx

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 saat önce, Çağdaş Korkmaz yazdı:

Merhaba,

Aracım:

115 hb

1.6 Dizel

116.000 Km

Şu güne kadar hep serviste bakım yaptırdık ancak şuan servisten aldığım fiyatları duyunca vazgeçtim.

Aracımda uzun bir süredir (kronik olduğunu düşündüğüm) debriyajdan gelen metal sürtme sesine benzer bir ses geliyordu. Yaklaşık 3 gündür çekiş de çok büyük bir azalma var. Arabada devir yükseliyor ama ivmelenme olmuyor.

Bende baskı balata dan olduğunu düşündüm. Servisten fiyat aldım. Debriyaj 4.000 TL Volat 2000 TL Toplam 6 Bin tl dediler.

Bağcılar Güngören sanayi sitesinde fort yedek parçacılarından fiyat aldım

800 TL Debriyaj seti 1.200 TL Volat dediler.

Bana orjinal dediler. Gerçekten öyle mi ?

Markası: Sachs

Aldığım parçaları serviste işçilik vererek değiştirte blirmiyim

Dışarıdan herhangi bir usta işinizi halledecektir. Ben o sanayide Atılganlar Oto'ya gidiyorum. Parçlarımı da RNG oto ve Merkez Oto'dan alıyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
3 dakika önce, Alper Sakallı yazdı:

Dışarıdan herhangi bir usta işinizi halledecektir. Ben o sanayide Atılganlar Oto'ya gidiyorum. Parçlarımı da RNG oto ve Merkez Oto'dan alıyorum. 

Merkez Otodan fiyat aldım. Şimdi biraz motora ayrıntılı bakınca turbonun hortumunda yağ damlaları var. Turbodan kaynaklı bir çekiş problemi de yaşıyor olabilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
17 dakika önce, Çağdaş Korkmaz yazdı:

Merkez Otodan fiyat aldım. Şimdi biraz motora ayrıntılı bakınca turbonun hortumunda yağ damlaları var. Turbodan kaynaklı bir çekiş problemi de yaşıyor olabilirim.

Wastegate'de olabilir. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 dakika önce, Alper Sakallı yazdı:

Wastegate'de olabilir. 

Hocam turbodan çıkıp intercooler'a giden yeşilimsi bir hortum var. Tel var aralarında onun altında damlacıklar var ve alttaki aksama baya yağ akmış.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
10 dakika önce, Çağdaş Korkmaz yazdı:

Hocam turbodan çıkıp intercooler'a giden yeşilimsi bir hortum var. Tel var aralarında onun altında damlacıklar var ve alttaki aksama baya yağ akmış.

Göstermekte fayda var. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.