Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sarjlı / Pilli Diş Fırçası

Önerilen Mesajlar

4 dakika önce, okan ali yazdı:

Peki bunu sen istedin onur ? fircalarken tukururken vs ister istemez sap kismina degiyor sivi, bundan şahsen rahatsiz olur insan eşin dahi olsa ? gerci sen bekarsin bilemezsin bunu haha.

Işin sakasi bir yana hemde sök tak sey mi bu, al iki tane ayri renk kullan yok senin basligin onun basligi karisir bence sorun.

Başlığı yıkarken bi zahmet aleti de yıkayın ? 

başlık alırken renkli halkalar karışmasın diye var yahu ? 

benim modelde başlıkları koymak için 4 lü bi kap var sarj aletinin yanında... isviçreli bilim adamları çekirdek aile beraber kullansın diye yapmış ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de geçen ay bu modeli aldım;

https://www.hepsiburada.com/oral-b-vitality-sarj-edilebilir-dis-fircasi-cross-action-p-SGORAL043577

Kullanıcı yorumları ve memnuniyetleri beni ürüne yönlendirdi ve fiyat olarak da cazip.

Normal diş fırçalarına göre açık ara daha iyi tavsiye ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Süleyman Özen yazdı:

Ben de geçen ay bu modeli aldım;

https://www.hepsiburada.com/oral-b-vitality-sarj-edilebilir-dis-fircasi-cross-action-p-SGORAL043577

Kullanıcı yorumları ve memnuniyetleri beni ürüne yönlendirdi ve fiyat olarak da cazip.

Normal diş fırçalarına göre açık ara daha iyi tavsiye ederim.

Bu sabah evin altındaki markette bunu gördüm ama 2 tane alacağımızdan diğer model f/p olarak daha iyi geldi bana.

25 dakika önce, Semih O. yazdı:

Cem abinin linkini verdiği modeli ben de kullanıyorum Kerem. Gayet memnunum.

Bu kadar insan aynı modeli tesadüfen kullanıyor olamaz ?

vatan bilgisayarda 189tl görünüyor ama bakalım mağazada var mı ve bu fiyattan mı gerçekten. Vatan hariç bulduğum en ucuz fiyat 218tl.

Kerem Bozdoğan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

34 dakika önce, Kerem Bozdoğan yazdı:

Bu sabah evin altındaki markette bunu gördüm ama 2 tane alacağımızdan diğer model f/p olarak daha iyi geldi bana.

Bu kadar insan aynı modeli tesadüfen kullanıyor olamaz ?

vatan bilgisayarda 189tl görünüyor ama bakalım mağazada var mı ve bu fiyattan mı gerçekten. Vatan hariç bulduğum en ucuz fiyat 218tl.

Vatan mus hiz. Ara magazada stok varmi de ona göre gir boşa gitme ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 dakika önce, okan ali yazdı:

Vatan mus hiz. Ara magazada stok varmi de ona göre gir boşa gitme ?

2 mağazayı aradım açan olmadı telefonu. Bir de müşteri hizmetlerini arayayım bakalım ?

--47 dakika sonra eklendi--

Arkadaşlar vatan bilgisayardan 189’a aldım. Başka almayı düşünen varsa sanırım şu an piyasadaki en uygun fiyat bu. Vatan reklamı gibi olmasın, kapısından girmem, sevmem. Alacağım ürün zaten belli olup en uygun fiyat orada olunca girdim aldım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
11.01.2019 - 18:59 tarihinde, Mertcan Çelik yazdı:

internette biraz daha bakındığımda denk geldiğim bir bilgi: pillerinin direkt değişmemesi sebebi ile uzun zamanda şarj performansının azaldığı ve komple tüm bu zımbırtının çöp olduğu söyleniyor.

ben bu yüzden pilli olan eski modellerinden kullanıyorum, bide evde onlarca şey şarjlı bu şarjsız olsun. pilleri şarjlı pil ama bitince diğerleriyle değiştiriyom. log tutmadım ama 2-3 ay gidiyor piller

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Olcay Sert yazdı:

ben bu yüzden pilli olan eski modellerinden kullanıyorum, bide evde onlarca şey şarjlı bu şarjsız olsun. pilleri şarjlı pil ama bitince diğerleriyle değiştiriyom. log tutmadım ama 2-3 ay gidiyor piller

Kurcalar değiştiririk be ya, kaybedecek bir şeyimiz yok nasıl olsa ? 

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.