Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sarjlı / Pilli Diş Fırçası

Önerilen Mesajlar

Önerebileceğiz, kullanıp memnun olduğunuz şarjlı ya da pilli diş fırçası var mı?

Hanımla birer tane alalım diyoruz ama fiyat skalası çok geniş ve hangisi ihtiyacımızı karşılar kestiremiyorum.

Bluetooth olmazsa dişler fırçalanmış sayılmaz mı mesela? ?

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben cem abinin attığını kullanıyorum direkt. İndirimdeyken 185'e almışım. Gayet memnunum.

Ancak bunu aldıktan sonra söylenen internette biraz daha bakındığımda denk geldiğim bir bilgi: pillerinin direkt değişmemesi sebebi ile uzun zamanda şarj performansının azaldığı ve komple tüm bu zımbırtının çöp olduğu söyleniyor. Bu süreç ne kadar, pilleri uğraşsak değiştirir miyiz, garantiden pil değişimi yapıyorlar mı bilemiyorum.

Öyle bluuututlu 17 modlu süper pro zımbırtılara geçeceğimi pek sanmıyorum, heleki günde 5-10 dk zaman harcanan ve doğru kullanıldığında klasik diş fırçasının bile yeterliliği bana göre sorgulanamaz iken ? 

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Mertcan Çelik yazdı:

Ben cem abinin attığını kullanıyorum direkt. İndirimdeyken 185'e almışım. Gayet memnunum.

Ancak bunu aldıktan sonra söylenen internette biraz daha bakındığımda denk geldiğim bir bilgi: pillerinin direkt değişmemesi sebebi ile uzun zamanda şarj performansının azaldığı ve komple tüm bu zımbırtının çöp olduğu söyleniyor. Bu süreç ne kadar, pilleri uğraşsak değiştirir miyiz, garantiden pil değişimi yapıyorlar mı bilemiyorum.

Öyle bluuututlu 17 modlu süper pro zımbırtılara geçeceğimi pek sanmıyorum, heleki günde 5-10 dk zaman harcanan ve doğru kullanıldığında klasik diş fırçasının bile yeterliliği bana göre sorgulanamaz iken ? 

Başka bir model kullanıyorum 2012 yılından beri... pili bitik... sürekli sarjda duruyor.. öyle kullanılıyor

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

34 dakika önce, Cem Boneval yazdı:

https://www.hepsiburada.com/oral-b-pro-790-sarj-edilebilir-dis-fircasi-2-li-avantaj-paketi-p-SGBRAUN094753

Yıllardır bu modelin benzerini kullanıyorum.

Uygundur, yeterlidir, fazla masrafa gerek yoktur.

Bunu alsam mı diye düşünüyordum, yorumunuz isabet oldu. Teşekkür ederim.

15 dakika önce, Mertcan Çelik yazdı:

İş pil bitmesine gelsin de bakarız bakalım ? teşekkür ederim.

11 dakika önce, Onur Sezgin yazdı:

Başka bir model kullanıyorum 2012 yılından beri... pili bitik... sürekli sarjda duruyor.. öyle kullanılıyor

Kullanacak kadar şarj oluyor o zaman. gayet iyi 6 yılda.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Tugay Kuruöz yazdı:

Birer taneye gerek yok bence, yedek başlık alıp aynı cihazı kullanabilirsiniz.

Tak çıkar çabuk yalama olmaz mı öyle? Hazır ikili paket varken ikili almak daha mantıklı bence.

Konfor ararken pintilik yapmayayım. ?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 dakika önce, Kerem Bozdoğan yazdı:

Tak çıkar çabuk yalama olmaz mı öyle? Hazır ikili paket varken ikili almak daha mantıklı bence.

Cem abinin gösterdiği ürünü akrabam aldı. Eşiyle kullanıyorlar. Tek cihazı kullanıyorlar diğer cihazı kullandıkları ilk cihazın pili bitince kullanırız diyordu ? 

tak çıkar sıkıntı olmuyor. Her gün tak çıkar yaptım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

25 dakika önce, Kerem Bozdoğan yazdı:

Yalama olmaz. Fiyat durumunu siz değerlendirirsiniz çok farketmiyorsa ikili paket alınabilir tabi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben tek cihazı iki kişide pek hijyenik bulmuyorum, ben kimse ile kullanmam büyük ihtimalle da karı-koca drumunda hijyen kısmı bizi leylekler getirmiyorsa önemsiz kalır tabi :kıhkıh:

48 dakika önce, Onur Sezgin yazdı:

3-5 dakika çalışacak kadar yetse pili yeter aslında doğru diyorsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cem hocamin attigi modeli bende kullaniyorum sorunsuz sanirsam 2 yil oldu.. 

Mertcanin dedigi gibi zamanla batarya degisimi olurmu bilmiyorum suan icin sorun yok.

Yine mertcanin dedigi gibi hijyen olmaz kesinlikle 2 ad makine al ? bendede 2 ad var..

Model olarakta bu yeter alirken en ustunu alcaktim set, en ustunu bi arkadasim gerek yok diye belirtti almadim.

okan ali tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Onur Sezgin yazdı:

Hijyene niye takıldınız? Sonuçta iki ayrı başlık kullanılcak... 

Peki bunu sen istedin onur ? fircalarken tukururken vs ister istemez sap kismina degiyor sivi, bundan şahsen rahatsiz olur insan eşin dahi olsa ? gerci sen bekarsin bilemezsin bunu haha.

Işin sakasi bir yana hemde sök tak sey mi bu, al iki tane ayri renk kullan yok senin basligin onun basligi karisir bence sorun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.