Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2020 Ford Explorer Tanıtıldı

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

3.0L Ecoboost 365 hp 515 Nm 10 ileri otomatik vites (AWD)

2.3L Ecoboost 300 hp 420 Nm 10 ileri otomatik vites (RWD ve AWD)

Tamamı 7 koltuklu arkadaşın. Standart donanımda 8" dokunmatik ekran var üstlerde gördüğünüz 10.1". Dijital gösterge ise 12.3" ve artık dokunmatik ekrandan bilgi çekebiliyor.

Fazlası: https://anasayfa.focusclubtr.com/2020-yeni-ford-explorer-tanitildi/

2020 Ford Explorer_1.jpg

2020 Ford Explorer_2.jpg

2020 Ford Explorer_11.jpg

2020 Ford Explorer_12.jpg

2020 Ford Explorer_18-001.jpg

2020 Ford Explorer_20.png

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben Amerika için üretildim diye bağıran sade bir arka tasarım ve çok komplike olmayan bir orta konsol sezdim ben bunda.

Yapıştırılmış ipad sevmiyoruk da o kadar yüksek gömülü konsol da mümkün olmadığından idare edeceğiz artık ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Direksiyon da ki ahşap güzel olmuş.Gerçekten bu ekran olayı abartıldı gibi.Sektör de benim ki seninkinden daha büyük rekabeti var sanki.Bu araç Türkiye ye gelmez diye düşünüyorum.Gelirse gidip bakarız,sonra eve geri döneriz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Bu ST ama, yeni uyandılar eskiden güçlü motor sunup ismine ST dememe konusuna şimdi bir de süspansiyonu ayarladın tamam işte. Explorer iyi hoş güzel de bu kadar dikey ekranı böyle uzaktan bakarak kabul edemedim daha, biraz daha detaylı bakınca aslında Clio gibi aynı, üste değil daha çok aşağıya uzamış çok rahatsız etmez sanırım. Bu konular dışında araba güzel. Şimdi MICHELIN SELFSEAL lastik de belli donanımlarda standart sunulacakmış, iyi olmuş.

Ford-Explorer-Michelin-SelfSeal-Tire.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.