Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Arka Sis Lambası Ampulu Uyarisi

Furkan Ulucan

Soru

Arkadaşlar hayırlı günler dilerim forumda bulamadığım bir başlık oldu sorma gereği duydum 2015 focus hb sahibiyim. Dün arka sisleri açmak istediğimde sis lambası ampulunu değiştirin gibi bir uyarı hatası verdi ekran. İndim kontrol ettim alt kisim hem solda hem sağda sis farı var ikiside sönük durumda bu ikiside yanıyor mu bizim araçlarda bilgisi olan aydinlatirsa iyi olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 8 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Valla iyice kafam karıştı ? hb sedan farketmeksizin bu reflektör var zaten bu reflektör icerinden yanmıyor mu sis farı bir arkadaşımız 2012 de ikiside yaniyor demiş bir arkadaş yarın bir denese zahmet olmazsa ikiside mi yanıyor yok oralar yanmıyor mu tek sol mi yanıyor sağlıklı bir araçta denersek sanırım konuyu kapatabiliriz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 saat önce, Furkan Ulucan yazdı:

Valla iyice kafam karıştı ? hb sedan farketmeksizin bu reflektör var zaten bu reflektör icerinden yanmıyor mu sis farı bir arkadaşımız 2012 de ikiside yaniyor demiş bir arkadaş yarın bir denese zahmet olmazsa ikiside mi yanıyor yok oralar yanmıyor mu tek sol mi yanıyor sağlıklı bir araçta denersek sanırım konuyu kapatabiliriz

Yakup gerekli cevabı vermiş, sol alt sis sağ sadece reflektör. 2012 makyajsız farklı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
22 saat önce, Furkan Ulucan yazdı:

Arkadaşlar hayırlı günler dilerim forumda bulamadığım bir başlık oldu sorma gereği duydum 2015 focus hb sahibiyim. Dün arka sisleri açmak istediğimde sis lambası ampulunu değiştirin gibi bir uyarı hatası verdi ekran. İndim kontrol ettim alt kisim hem solda hem sağda sis farı var ikiside sönük durumda bu ikiside yanıyor mu bizim araçlarda bilgisi olan aydinlatirsa iyi olur.

Önce birini değiştirip deneyin. Eğer diğer tarafta da var ise arıza verecektir muhtemelen. Ya da simetrik olarak diğer taraftaki ampule de bakın orası da sis mi diye. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.