Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

    Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

    Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
İbrahim Seymen

2017 Focus Hb Krom Cam çıtası önerileriniz

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar, 

 

2017 Focus HB için krom cam çıtası taktırmak istiyorum. Biraz araştıma yapınca internette satılan çok fazla ürün bulunuyor farklı fiyatlarda, ve büyük ihtimalle hepsi aynı kalitede değil ve araca aynı oranda uyumlu olmadığını düşünüyorum. Özellikle gördüklerimden bazıları çok kalın ve araca sonradan yapıştırıldığı çok belli oluyor, benim fikrim daha dar ve ince olmalı. Daha önce uygulama yapmış olan siz arkadaşların önerileri nelerdir?

 

İstanbul Anadolu yakasında veya Kocaelide uygulama yapan tavsiye edeceğiniz bir yer var mıdır?

 

Ford-Focus-4-HB-Krom-Cam-Citasi_76899_1.jpg.509ec910f568112ed026c653bb687f15.jpg

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben golfe uygulamıştın OMSA nınkileri ama ben önermiyorum. Çünkü bunlar siyah orijinal plastiğin üstüne yapışma olduğu için çıkıntılı duruyorlar yani standarttan çıkık duruyorlar. Çok da hoş olmuyor. Bir tane görüp ona göre karar verin derim. 

 

Krom manyağı benim bile (jazzdaki hikayemi hatırlayın) focusu en kromsuz modelden almam , forumda satılan/önerilen orijinal kromlara bile yorum dahi yapmamam dikkat çekici 😄😄

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet aynı şeyi bende düşünüyorum. Yapıştırma olanlar gerçekten orjinal durmuyor. Yada benim gördüklerim gerçekten iyi yapılmamıştı. O yüzden forumda sormak istedim. Krom çıta satan bir kaç tuning mağazasında arkadaşlar bana orjinal kromlu satılan araçlarında fabrikada yapıştırıldığını söylemişti ama bana pek inandırıcı gelmemişti 😄😄 

 

Bende bir kaç inceleme yaptım, fabrika çıkışlı kromlu olanlar, krom ve cam lastiği ile tümleşik olarak monte ediliyor. Bir yapıştırma yok en azından. Büyük ihtimal lastiği üreten firma krom metal parçanın üzerine lastiği enjeksiyon yaparak üretiyor.

 

Şimdi asıl sorum şu, bu orjinal veya orjinale yakın kromlu çıtaları nasıl temin edebilirim? 🙂

 

IMG_1009.thumb.jpg.34a1603e6116f483bca38c7404b49888.jpg

 

IMG_1010.thumb.jpg.d50d40db7ff14fbb5cc0c08ad1fd860c.jpg

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

cam üstü kromlu cam rüzgarlıkları sunplex markası 

05.01.2019 - 14:14 tarihinde, İbrahim Seymen yazdı:

orjinale yakın kromlu çıtaları nasıl temin edebilirim?

omsaline da var ...

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap


Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.