Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
Mertcan Çelik

Satılık: Apple imac Mmqa2tu/a 21.5 i5 2.3ghz 8gb 1tb

Önerilen Mesajlar

mmqa2tu/a

Satılacak Ürün Hakkında

1042102301_20181220_221747-Copy.thumb.jpg.f23ba4df84dc2bb5fec68201b3d6eeb5.jpg

• Marka ve Model:  Mmqa2tu/a
  • Model Yılı:  Seri numarası ile sorgulatıldığında 2017 olarak listeleniyor da Apple'ın resmi sitesinden, yani şuradan: https://www.apple.com/tr/imac/specs/ bakıldığında üst modeli henüz çıkmamış anladığım kadarıyla.
  • Garanti:  Faturasını bulamadık henüz, tahminimce geçen nisanda alınmış, müşteri hizmetlerini aradım Türkiye'den alınmış ve garantisi devam ediyor ancak biz tam garanti süresi veremiyoruz dediler. Faturayı talep etmeleri mi gerekiyormuş neymiş. Faturayı bu haftasonu bulamazsak kargolayan firmayı arayıp istemeyi planlıyorum.

Diğer Detayları:

Hiç açılmamış kutusunda, kutunun dışında küçük kozmetik hatalar vardı diye hatırlıyorum detayları akşam resimler yollarım.

Satış Hakkında

• Satış Yöntemi: Elden tercihimdir, EFT/Havale de olur.
  • İstenilen Karşılık:  İnternette en ucuz 6400 küsüre var, nakit trink para gerektirmesi, garantisinin tahminimce 6-8 ayının geçmiş olması sebebi ile 5700 düşünüyordum ben,  foruma 5500'e bırakırım tahminen.

İletişim Bilgileri

• İsim Soyisim: Mertcan Çelik
  • Yaşadığı Şehir:  İstanbul
  • İletişim Kanalları:  Forumdan mesaj tercihimdir, günlük bakıyorum zaten, e-mail olarak da geliyor.

Ürüne Ait Resimler

Açmadığım için sadece dıştan resmi var kutunun, isterseniz daha detaylı çekerim:

20181220_221729.thumb.jpg.2aa653f1bbdbd9555197dddba9d5dc94.jpg

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.