Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

MCA Bi-xenon Farlar Hakkında

Samet VURAL

Soru

MCA Focus Bi-xenon Farları olanlar acaba bu farlar hakkında ne düşünüyorsunuz?  Kısalar ve uzunları nasıl sizce? Selektör hızı sizi tatmin ediyor mu? Yağmurlu havalarda görüş kalitesi çok mu düşüyor acaba..Genel olarak yorumlarınız nelerdir? ?

Samet VURAL tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 6 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Hocam yağmurlu havalarda bana pek iyi gelmedi. Yerden çok fazla yansıyor farın ışığı.. Kısalar da çok kısa bi menzili aydınlatıyor gibi geldi..Selektör hızına da keşke yapılabilecek bişey olsaydı:(

--1 dakika sonra eklendi--

bizim mca bi xenon paketlerindeki orjinal far ampul marka modelini biliyor musunuz acaba hocam? daha iyi performans alabilmek adına soruyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, Samet VURAL yazdı:

Hocam yağmurlu havalarda bana pek iyi gelmedi. Yerden çok fazla yansıyor farın ışığı.. Kısalar da çok kısa bi menzili aydınlatıyor gibi geldi..Selektör hızına da keşke yapılabilecek bişey olsaydı:(

bence gayet yeterli sellektör hızı için yapılacak şey balast ve ampul değişecek daha gelişmişleri mevcut ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.