Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Focusun Fiyatı Düşer mi?

Bora A.

Focus III Fiyatları Hakkında  

61 üye oy kullandı

1. 1. Focus'un fiyatları düşer mi sizce

• Düşer
    • Düşmez
    • Artar
    • Nereden bileyim sadece almak istiyorum
    • Rockerroller Sony diye tutturduğundan almaktan vazgeçtim :) :D

Önerilen Mesajlar

büyük yazıp gözümemi sokuyon yani....ha........senin dediğinin tam tersi olduğu durumlarda var ozaman.....nisan mart ayından kalma fiyatlarlada satış yapanlar...nolacak ozaman.....

Kıh kıh kıh Forum dünyası böyle yapar :):kıhkıh:

Sitedeki fiyatların yanına tavsiye edilen yazınca yırtıyor adamlar kanka...Ama eğer kesin şu fiyat yazsalardı dediğin doğruydu...Otosan bu yaş tahtaya kolay basmaz zaten,binlerce tl ödediği bir sürü avukatı felan vardır... :)

:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

DH sitesinde yaklasik 1 ay onceki yorumun var.

Arkadaslar fiyatlar dusecek, bilerek yapilmis birsey anlamiyor musunuz diye... :D

Aynen öyle :)

Stok yok ama isteyen var haliyle fiyat UPP UPP UPP UPP

Stok var talep normal fiyat downnn dowwnn downn :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Düşmez çünkü seçim sonrası ÖTV zammı var.Kesin gibi bişey.Hatta zammın bakanlar kurulundan çıktığı ve seçim sonrası uygulanacağı konuşuluyor (satışları düşmeye başlayan otomotivcileri uydurması da olabilir) .

2 yıl önce satışlar az diye ÖTV indirimi yapan hükümetin 2 yıl sonra fazla satış ekonomiyi bozuyor diye ÖTV zammı yapması çok acaip bişey..Şimdi yazsam siyasi mesajdan ceza alırım herhalde..O zaman sanıyorum otomotivciler Zafer Çağlayanı iyi kandırdı. Başka ülkelerde o teşvik bittiği anda satışlar yine düştü. Bizde ise coştu..O teşviğin hiç verilmemesi lazımdı.

Her neyse ben düşmeyeceğini düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Düşmez çünkü seçim sonrası ÖTV zammı var.Kesin gibi bişey.Hatta zammın bakanlar kurulundan çıktığı ve seçim sonrası uygulanacağı konuşuluyor (satışları düşmeye başlayan otomotivcileri uydurması da olabilir) .

2 yıl önce satışlar az diye ÖTV indirimi yapan hükümetin 2 yıl sonra fazla satış ekonomiyi bozuyor diye ÖTV zammı yapması çok acaip bişey..Şimdi yazsam siyasi mesajdan ceza alırım herhalde..O zaman sanıyorum otomotivciler Zafer Çağlayanı iyi kandırdı. Başka ülkelerde o teşvik bittiği anda satışlar yine düştü. Bizde ise coştu..O teşviğin hiç verilmemesi lazımdı.

Her neyse ben düşmeyeceğini düşünüyorum.

ÖTV artışını bende duydum ve kendimi gözlerini toprak doyursun demekten alamadım.

KDV+ÖTV birde üzerine ötv de artış, çüşşş be kardeşim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence - ÇOĞU ZAMAN HAKLI ÇIKMIŞIMDIR - fiyatları yükseltebilecekleri kadar yükseltip sonra eski düzeyine indirecekler yani bugünkü düzeyine. Sonra da herkes bu durumun ciddi bir indirim olduğuna inanıp bayilere akın edecektir. Markaların satış-tutundurma taktikleridir bunlar. Ben aracımı 51.900 e sipariş ettim şu an 53.000 civarı. Bu fiyattan aşağı yıl içinde satılacağını zannetmiyorum. Fiyatlar bundan fazla düşerse de ne âlâ; ki herkes istediği arabayı rahatlıkla alabilsin. Zaten bir firma fiyat düşüşüne gitti mi diğerleri de ona uyacaktır. FİYATLARIN ENKISA SÜREDE MAKUL DÜZEYDE OLMASI DİLEĞİYLE.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.