Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Focusun Fiyatı Düşer mi?

Bora A.

Focus III Fiyatları Hakkında  

61 üye oy kullandı

1. 1. Focus'un fiyatları düşer mi sizce

• Düşer
    • Düşmez
    • Artar
    • Nereden bileyim sadece almak istiyorum
    • Rockerroller Sony diye tutturduğundan almaktan vazgeçtim :) :D

Önerilen Mesajlar

Yeni Focusun fiyatının Kasım ayı sonrası 4 Bin TL. civarı düşeceği söyleniyor millet...Kampanya olacakmış...Tamamen dedikodudur,herhangi bir resmi dayanağı yoktur.... :içelim:

Onu da geçelim bu ay 1000 lira gibi zam gelmiş :D:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben bakıyom listelere fiyat aynıııı..Ulen aynı araba,aynı özellikler,nedir bu fiyat artışı şimdi ya..Hadi sony geldi kör nokta geldi desek neyse.... :kıhkıh:

İnternet kıstas değil :D bayii de ki kağıta bakalım :D:) :) :)

Adamlar satıyor demekki :D Geçen gittiğim bayide eski araçlar gitmişti yenileri gelmişti

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İnternet kıstas değil :D bayii de ki kağıta bakalım :D:) :) :kıhkıh:

Adamlar satıyor demekki :) Geçen gittiğim bayide eski araçlar gitmişti yenileri gelmişti

İnternette tavsiye edilen diyor...Ford Otosanın yayınladığı bu fiyattan daha yükseğe satıldığı anda şikayet etme hakkınız var...Kimse internette yayınlanndan daha yükseğe satamaz o yüzden diye düşünüyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İnternette tavsiye edilen diyor...Ford Otosanın yayınladığı bu fiyattan daha yükseğe satıldığı anda şikayet etme hakkınız var...Kimse internette yayınlanndan daha yükseğe satamaz o yüzden diye düşünüyorum...

Yahu interneti update eden kim ? Orada istediği zaman değiştirebilir diyor :) senin şikayetin hiçbişeyi değiştirmez :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ticaret kanunu öle demiyor majesteleri...2005 yılında reno alan bir arkadaşa 26.750 satmışlardı.netteki 25.750 tl.di duruma el koyup söke söke 1.000 tliy aldırmıştım geriye....hemde süper bir yemek ziyafeti ile brilikte...yok öle 3 kurusa 5 köfte efendim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O sitedeki açıklamaya bakar..Açıp bakın bi ford.com.tr'yi ne tarih var ne birşey var...Neyi ? Nasıl ispat edeceksin.

*Hesaplanan fiyatlar tavsiye edilen fiyat niteliğindedir. Ford Otosan fiyatlarda değişilik yapma hakkını gizli tutar. Daha detaylı bilgi için en yakın Ford Yetkili Satıcı’sına başvurun

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.