Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Focusun Fiyatı Düşer mi?

Bora A.

Focus III Fiyatları Hakkında  

61 üye oy kullandı

1. 1. Focus'un fiyatları düşer mi sizce

• Düşer
    • Düşmez
    • Artar
    • Nereden bileyim sadece almak istiyorum
    • Rockerroller Sony diye tutturduğundan almaktan vazgeçtim :) :D

Önerilen Mesajlar

Bir şekilde donanımla oynar, ürün gamını değiştirirler, ne yapar ne eder gene yedirirler bu fiyatlardan, yılların Otosan'ı yaş tahtaya basmaz.

Ha 2014 başı gibi makyaj ve iyileştirme bekliyorum, Mondeo'ya benzer yüz ve kullanıcı geri bildirimlerine yönelik çalışmalarla, işte o dönem iyi kampanyalar olabilir.

Onun dışında bu seviyelerde gideriz bence...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus da görebileceğimiz en düşük rakam aralık ayı idi o da geçti artık 2012 aralık ayına düşüş

İlk çıktığındaydı en düşük rakam yeni focus'da. O tarihteki liste fiyatları bile aralıkta kampanya ile indikleri fiyatlardan daha düşüktü.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İlk çıktığındaydı en düşük rakam yeni focus'da. O tarihteki liste fiyatları bile aralıkta kampanya ile indikleri fiyatlardan daha düşüktü.

Doğru haklısınız ilk çıktığında fiyatlar kurların düşük olmasından dolayı alınabilecek seviyede idi, kurların ve maliyetlerin artışı ile fiyatlarda oynamalar yapıldı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir şekilde donanımla oynar, ürün gamını değiştirirler, ne yapar ne eder gene yedirirler bu fiyatlardan, yılların Otosan'ı yaş tahtaya basmaz.

Ha 2014 başı gibi makyaj ve iyileştirme bekliyorum, Mondeo'ya benzer yüz ve kullanıcı geri bildirimlerine yönelik çalışmalarla, işte o dönem iyi kampanyalar olabilir.

Onun dışında bu seviyelerde gideriz bence...

Bu seviyelerde ancak şöyle satılır;

Diğer firmalarında fiyatları çıldırır :) ve sahiden talep olursa...

ve bu araçlar 100 bin TL nin altındaki araçlar olarak nitelendirilecek korkum o.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.