Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

SRC2 SRC4 Belgeleri Alımı

Adem Kazıl

Önerilen Mesajlar

Sürücüler SRC2 ve SRC4 belgelerinin tamamını E-Devlet vasıtası ile dakikalar içerisinde alabiliyordu. Fakat bu sistem değişiyor!

Yapılan açıklamaya göre 25.02.2003 tarihinden önce B sınıfı ehliyet alıp 65 yaşını geçmeyen kişiler, 01.01.2019 tarihine kadar Halkbank ve Vakıfbank'a 20+20 TL yatırarak SRC2 - SRC4 belgelerini E-Devlet üzerinden almaya devam edecek. Fakat 1 Ocak itibari ile muafiyet kalkacak ve kurs şartı gelecek.

dün bi yerde gördüm konuyu, akşam hemen müracat ettim sabah paraları ödedim belgeyi aldım bile,

emekli olunca sivri pabuçlu ayakkabı alıp (havaya girmek için) düşeriz yollara belki?

• Beğen 3
  • Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 ay önce sınava girip almıştım ben bi halta yaradığı yok yine sömürmek için çıkan bir uygulamadan başka bir şey değil ehliyeti var ki o insan o aracı kullanabiliyor yüküda insanın belgesine göre mi taşıtcaksın ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 dakika önce, Serkan Karakoca yazdı:

hesap no vs varmı başvuru tamamdır paralarıda yatıralım ?

hesap no yok vakıf bankası veya halk bankası şubelerinden tc no ile hemen çıkıyor ekranda.

Adem Kazıl tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı SRC2 SRC4 Belgeleri Alımı olarak değiştirdi

bende cumartesi işlemi yapıp parasını pazartesi günü SRC 1 ve SRC 3 için vakıfbanka içerden yetirdım 2 şer tl de ayrıca işlem ücreti aldılar.ben emekliyim belki bir iş yaparsak ileride lazım olur diye aldım.bir laf var işine yaramasa da al koy bir tarafa belki gün gelir lazım olur

Alparslan Özaslan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu saat itibarı ile önce e devlet üzerinden kaydı oluşturdum. Sonra hanımın halk bankası hesabına girerek E devler ödemeleri başlığı altından ödemeyi gerçekleştirdim. Daha sonra kendi e devlet hesabıma girdiğimde işlemin tamam olduğunu gördüm.

Yarın çıktı almak kaldı sadece. Yani internet bankacılığı varsa şubeye felan gitmeye gerek yok arkadaşlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 saat önce, Turhan Onat yazdı:

bu saat itibarı ile önce e devlet üzerinden kaydı oluşturdum. Sonra hanımın halk bankası hesabına girerek E devler ödemeleri başlığı altından ödemeyi gerçekleştirdim. Daha sonra kendi e devlet hesabıma girdiğimde işlemin tamam olduğunu gördüm.

Yarın çıktı almak kaldı sadece. Yani internet bankacılığı varsa şubeye felan gitmeye gerek yok arkadaşlar.

vakıf bankasından ödemeye çalışmıştım dün ya ben bulamadım yada vakıf bankasının bu hizmeti yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Adem Kazıl yazdı:

vakıf bankasından ödemeye çalışmıştım dün ya ben bulamadım yada vakıf bankasının bu hizmeti yok.

Malesef ki henüz internet kanalında açılmamış bu hizmet, yapım aşamasındaymış ? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.