Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

üçüncü Vites Geçerken Boşluk Sesi Gibi

Doğukan Özçelik

Soru

Merhaba abiler arkadaşlar, bende focus 2013 trendx var 3 vites geçişinde sanki boşluk sesi gibi bir ses oluştu bir o ses geliyor sanki boşluk anlık oluyor o ara doluyor gibi ... tam araçtan anlamadığım için anca bu kadar tercüme edebildim :) oysa aracıma dikkat et bakımlarını zamanında yaptıran biriyim neden olur ki bilemedim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 4 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
2 saat önce, Mete Turfan yazdı:

Sorunun tam olarak anlaşılması bizim açımızdan zor. En iyisi servise veya iyi bir ustaya danışmak.

sorun mu var yoksa ben mi pirpirikli mi davranıyorum onu da bilmiyorum ? en son km bakımı eylülde oldu ama frenler balatalar falan bakım olmadı onlarında ayrı bakımı var mı ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
12 saat önce, Doğukan Özçelik yazdı:

sorun mu var yoksa ben mi pirpirikli mi davranıyorum onu da bilmiyorum ? en son km bakımı eylülde oldu ama frenler balatalar falan bakım olmadı onlarında ayrı bakımı var mı ?

Dediğim gibi sesi veya boşluk hissini bizim tam olarak bu şekilde anlayabilmemiz çok zor. Belki de size öyle geliyordur. O yüzden herhangi bir sıkıntı olabilme ihtimali varsa siz bir ustaya danışın. Aracı yeni aldıysanız gerekli tüm kontrolleri yaptırınız.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.