Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Printer Tavsiyesi

Önerilen Mesajlar

Canon bu işin şahı bence. HP öğrenci için ideal. Fakat kartuş çabuk tükeniyor onda da. Bence printer mevzusunda çok abartılı farklar yok markalar arasında. Fiyatı uygun olan, özellikleri karşılayanı al geç.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 saat önce, Semih O. yazdı:

Sen vezirini alırsın o zaman...

Kral sensen vezir istemem.  

2 saat önce, Doğan Kurban yazdı:

Şimdi ben anlamadım. Yazıcı ile vezirin ne alakası var. Tatlılara mı geçtik konu. Vezir parmağı mı arıyormuş Teomeeen. 

Parmağı isteyene veririz. Ajetçiiiii

--0 dakika sonra eklendi--
9 saat önce, Süleyman Ünal yazdı:

Canon bu işin şahı bence. HP öğrenci için ideal. Fakat kartuş çabuk tükeniyor onda da. Bence printer mevzusunda çok abartılı farklar yok markalar arasında. Fiyatı uygun olan, özellikleri karşılayanı al geç.

Canonun işi bence kamera. Çok düşük kalitede mallar piyasaya sürüyor. Herkeste Canon var. A101 bile satıyor.... ??? Canon ve HP... Bence berbat....

--5 dakika sonra eklendi--

HP ye ise oldum olası uyuz oluyorum. Büyük ihtimal Pazartesi sonuçlanacak.

--15 dakika sonra eklendi--

Satmak isteyenler sonuca ulaşmayacak gibi. Sanırım alacağım model bu EPSON Expression Premium XP-442 çipli kartuşlarda çinden...

Teoman S. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17 dakika önce, Süleyman Ünal yazdı:

A101 Apple ürünleri de sattı ona bakarsan. Madem çok biliyon niye soruyon allalla ??

Bende aldım kablo nolmuş ama olay Canon ve HP. Ula yumurtacı öncekileri okursan Canon ve HP haricinde aradığımı anlamadıysan sanada bi Vezir Parmağı ısmarlayım...

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Teoman S. yazdı:

Bende aldım kablo nolmuş ama olay Canon ve HP. Ula yumurtacı öncekileri okursan Canon ve HP haricinde aradığımı anlamadıysan sanada bi Vezir Parmağı ısmarlayım...

Xerox al o zaman. Dilber dudağı tercih ederim ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben tanklı epson aldım, her hafta çıktı alınmazsa bozuluyor filan yazıyordu, şimdilik maşallahı var, bir kere mürekkep doldurdum henüz, kaç sayfa aldım hatırlamıyorum da ciddi hızlı, çıktı maliyeti olarak çok ucuz, scanner'ını çok kullanmadım da ADF'i sanırsam 15-20 kullanımda 1 kez sıkıntı çıkarttı, ADF dediğim 5-10 sayfa koyduğunuzda tek tek kendi çekip tarayan zımbırtı.

Renkli istendiği için tanklı ve renklilere dair bitmeyen kartuş olayı vardı, şu an para/çokomel eğrisinde neredeler bilmiyorum da ben zamanında araştırdığımda öneriliyorlardu. Alınacak çıktı sayısı yüksek ise bakılabilir, değil ise garantisi en uzun olan, kartuşleri doldurulabilir olan bir şeylere bakılmalı ?

bundan önce xerox lazer printer vardı, askerde gece santrali iken okumalık saçma sayıda çıktı aldığımdan rahmetli oldu, ne orjinal ne dolum kartuşler kurtaramadı kendisini. Nereye koyduğumu bir bulayım onu da parçalar ıvır zıvırını kullanırım belki

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

38 dakika önce, Mertcan Çelik yazdı:

Ben tanklı epson aldım, her hafta çıktı alınmazsa bozuluyor filan yazıyordu, şimdilik maşallahı var, bir kere mürekkep doldurdum henüz, kaç sayfa aldım hatırlamıyorum da ciddi hızlı, çıktı maliyeti olarak çok ucuz, scanner'ını çok kullanmadım da ADF'i sanırsam 15-20 kullanımda 1 kez sıkıntı çıkarttı, ADF dediğim 5-10 sayfa koyduğunuzda tek tek kendi çekip tarayan zımbırtı.

Renkli istendiği için tanklı ve renklilere dair bitmeyen kartuş olayı vardı, şu an para/çokomel eğrisinde neredeler bilmiyorum da ben zamanında araştırdığımda öneriliyorlardu. Alınacak çıktı sayısı yüksek ise bakılabilir, değil ise garantisi en uzun olan, kartuşleri doldurulabilir olan bir şeylere bakılmalı ?

bundan önce xerox lazer printer vardı, askerde gece santrali iken okumalık saçma sayıda çıktı aldığımdan rahmetli oldu, ne orjinal ne dolum kartuşler kurtaramadı kendisini. Nereye koyduğumu bir bulayım onu da parçalar ıvır zıvırını kullanırım belki

Bİ ara model numarasını yazarmısın.

56 dakika önce, Süleyman Ünal yazdı:

Xerox al o zaman. Dilber dudağı tercih ederim ?

Sen gel alt mı üst dudak mı istersin ?

23 dakika önce, Doğan Kurban yazdı:

Bildiğin yerler varsa götür bizi parmak yedir ????

Var var sende gel. Hangi parmak istersin? Orta - baş - serçe? ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Teoman S. yazdı:

Bİ ara model numarasını yazarmısın.

Sen gel alt mı üst dudak mı istersin ?

Var var sende gel. Hangi parmak istersin? Orta - baş - serçe? ?

https://www.epson.com.sg/For-Home/Printers/Ink-Tank/Ink-Tank-System-Printers/Epson-M200-Mono-All-in-One-Ink-Tank-Printer/p/C11CC83411

image.png.62ed7062e67c9dccc8aa75d4c3de013a.png

Ne para gömmüşüm la printer'a :kıhkıh:

• Teşekkür 1
  • Şaşırmış 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Mertcan Çelik yazdı:

O paraya 4 tane diş yaptırdım ben. ??

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.