Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Yeni Kasa Fiesta Body Kit

Inanc A.

Soru

Arkadaslar merhaba. Yaklasik 15 gündur bu is icin arastirma halindeyim. Ne kadar ugrasirsam ugrasayim fiberden baska secenek bulamadım. Yetkili servislerden gelen cevap ise St Line veya St parcalarinin Turkiye' ye hic gelmedigi icin sistemlerde tanimli olmadigi ve birsey yapamayacaklari yönünde oldu. Ankara Tan Oto' da yedek parcada gorev yapan arkadaslardan biri sagolsun yardimci oldu, sistem uzerinden parcalari bulduk ve bolge sorumlusuna bu parcalari mail atarak gelip gelemeyecegini, gelirse fiyatinin ne olacagini sordu. Kendisinden haber bekliyorum simdi konuyla ilgili. 2013 model Fiesta titanium aracimada sanirim Turkiye de ilk ben St Line difüzorü ve spoiler getirtmiştim ? bakalim bu sefer basarabilecek miyim ? bu arada bu konuyla ilgili bana yardimci olabilecek ve bilgisi olan varsa yardimini rica ediyorum. 

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 5 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
28 dakika önce, Inanc A. yazdı:

sistem uzerinden parcalari bulduk ve bolge sorumlusuna bu parcalari mail atarak gelip gelemeyecegini, gelirse fiyatinin ne olacagini sordu.

Resmi yolu siz denemişsiniz oradan gelen cevabı bizlerden birinin değiştirebileceğini sanmıyorum. Yurtdışından parça getirme ihtimali olan şirketlere ulaşabilirsiniz.

@ER-OL Otomotiv'e sorabilirsiniz belki getirme şansı olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Resmi yolu siz denemişsiniz oradan gelen cevabı bizlerden birinin değiştirebileceğini sanmıyorum. Yurtdışından parça getirme ihtimali olan şirketlere ulaşabilirsiniz.

@ER-OL Otomotiv'e sorabilirsiniz belki getirme şansı olur.

Sizin bildiginiz, yonlendirebileceginiz farkli bir yer var mi diye yardim istemistim. Bahsettiginiz yere bir soralim bakalim insallah sonuc aliriz. Tesekkur ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
19.12.2018 - 19:58 tarihinde, Inanc A. yazdı:

Arkadaslar merhaba. Yaklasik 15 gündur bu is icin arastirma halindeyim. Ne kadar ugrasirsam ugrasayim fiberden baska secenek bulamadım. Yetkili servislerden gelen cevap ise St Line veya St parcalarinin Turkiye' ye hic gelmedigi icin sistemlerde tanimli olmadigi ve birsey yapamayacaklari yönünde oldu. Ankara Tan Oto' da yedek parcada gorev yapan arkadaslardan biri sagolsun yardimci oldu, sistem uzerinden parcalari bulduk ve bolge sorumlusuna bu parcalari mail atarak gelip gelemeyecegini, gelirse fiyatinin ne olacagini sordu. Kendisinden haber bekliyorum simdi konuyla ilgili. 2013 model Fiesta titanium aracimada sanirim Turkiye de ilk ben St Line difüzorü ve spoiler getirtmiştim ? bakalim bu sefer basarabilecek miyim ? bu arada bu konuyla ilgili bana yardimci olabilecek ve bilgisi olan varsa yardimini rica ediyorum. 

Saygilarimla.

Türkiye'de Fiesta ST var, dolayısıyla ST parçaları da gelebilir. Yakın zamanda Ford' a ST parçalarının sipariş ve fiyat bilgisini sormak için gitmiştim oradan biliyorum. Genelde şase numarasıyla parça getiriyorlar ST şase numarası verilirse her parçasını getirirler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
50 dakika önce, Burak Aytek yazdı:

Türkiye'de Fiesta ST var, dolayısıyla ST parçaları da gelebilir. Yakın zamanda Ford' a ST parçalarının sipariş ve fiyat bilgisini sormak için gitmiştim oradan biliyorum. Genelde şase numarasıyla parça getiriyorlar ST şase numarası verilirse her parçasını getirirler.

Sorulan Mk7, yeni kasa ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bayi getiremiyor. Erol Otomotiv' den Berk Bey ile görüştüm, sagolsun ilgileneceğini soyledi. Kendisinden konuyla ilgili bilgi bekliyorum. Bakalım insallah en kısa surede gelir parcalar ? bu arada bu isi beklerken, aracin direksiyonunu, vites körügü ve topuzunu, el freni körügünü gerçek alcantara ile kaplattım. Çok güzel oldu gercekten. Spor bir goruntu isterseniz kesinlikle tavsiye ederim. 

--3 dakika sonra eklendi--
03.01.2019 - 03:55 tarihinde, Burak Aytek yazdı:

Maalesef ulkemize henuz yeni kasa St giris yapmamış. Parcalara baktik, evet sistemde gorunuyor fakat tanımlı değil. Tanımlı olmadığı içinde getiremiyorlar.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.