Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

6 saat önce, Mesut ç yazdı:

böyle birşeyden haberim yoktu bilgiler için teşekkür ederim.ben hep opet ten aldığımdan başka istasyonlardan pek bilgim yoktu.

Mesut, bugün Bahçelievler BP den mazot aldım. Bu istasyon şahısa ait ve indirimi uyguluyor, benim indirimim %4,5 du galiba yada 5 mi bilemedim. 

20181213_143134.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Mesut, bugün Bahçelievler BP den mazot aldım. Bu istasyon şahısa ait ve indirimi uyguluyor, benim indirimim %4,5 du galiba yada 5 mi bilemedim. 

Bahçelievler tarafında mı ikamet ediyosunuz Hocam?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17 saat önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

20181213_143134.jpg

abi açıkcası ben öbür firmaların yakıtlarını bilmediğimden hiç almadım ama sen alıyorsan sıkıntı yoktur yarın bi uğrayım bp ye hakkım olan indirim kartını alayım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

BP'nin sitesinde BP Club Kart'tan bahsediyor. Bu kartın açıklamalarında direk pompada %3 indirim gibi bir şey göremedim. BP İndirim kart başka bir kart mı ?

Başka kartsa, bu BP indirim kartını herkes alabiliyor mu ? Bu kartın geçerli olduğu istasyonlara bakabileceğimiz bir yer var mı ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, barisozyurt yazdı:

BP'nin sitesinde BP Club Kart'tan bahsediyor. Bu kartın açıklamalarında direk pompada %3 indirim gibi bir şey göremedim. BP İndirim kart başka bir kart mı ?

Başka kartsa, bu BP indirim kartını herkes alabiliyor mu ? Bu kartın geçerli olduğu istasyonlara bakabileceğimiz bir yer var mı ?

Evet bu başka kart, o zaman yazdığımda çıkarılabiliyormuş. Hala çıkarılabiliyor mu bilemem. Şu mesajımda kartın resmi var. O mesajda bahsettiğim noyu arayın müşteri hizmetlerine ulaşın kart çıkarılabiliyor mu öğrenin, çıkarılabiliyorsa yakınınzda indirim geçerli istasyon var mı öğrenin. Ona göre oradan başvurabilirsiniz. Kartın aktiflenmesi 3-5 gün sürüyor. O yüzden hemen gitmekte fayda var. Niye bana %3 diğerlerine %5 ben de bilmiyorum. %3 de olsa indirim indirimdir. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

28 dakika önce, H. Cenk yazdı:

Evet bu başka kart, o zaman yazdığımda çıkarılabiliyormuş. Hala çıkarılabiliyor mu bilemem. Şu mesajımda kartın resmi var. O mesajda bahsettiğim noyu arayın müşteri hizmetlerine ulaşın kart çıkarılabiliyor mu öğrenin, çıkarılabiliyorsa yakınınzda indirim geçerli istasyon var mı öğrenin. Ona göre oradan başvurabilirsiniz. Kartın aktiflenmesi 3-5 gün sürüyor. O yüzden hemen gitmekte fayda var. Niye bana %3 diğerlerine %5 ben de bilmiyorum. %3 de olsa indirim indirimdir. 

Epeydir bende kullanıyorum yeni plaka girdiğinizde ki bizde yeni araç oluyordu 3 aylığına %5 indirim uyguluyorlar hobi üzerinden kullanım yapıyorum,ara arda hediye para yüklemesi yapılır açıkçası dizel gibi benzinliye biniliyor gibi ?

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A. bu konuyu sabitlemiş ve öne çıkarılmış

mk3.5 ve mk4 ecoboost tüketim karşılaştırmaları:

Yolu vs göstermeyip, test hakkında fazla bilgi verilmediği için ne kadar doğrudur bilmiyorum.

Aynı hızlarda giderken önceki kasaya göre anlık tüketimi bir tık daha aşağıda. mk4 daha ağır bir kasa olmasına rağmen düşük rüzgar direnci ve yeni 8 vites oranın avantajı olsa gerek tüketim değerleri daha düşük.

Yakup bey ecoboost içinde testinizi beklerim ?

Mehmet Yavuz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

Malumunuz bu testte kullanılan MCA benimki. Maalesef lastikler eski idi. Bu test sırasında benim araba uzun dönem ortalama 6,2 falan gösteriyordu. Bu testten sonra lastikleri değiştirdim.  Değerleri sıfırladım; ebat aynı .. Yeni lastiklerle 3 ya da 4 depo oldu ve fiks 6,0 görünüyor. Yani yeni lastikle tüketim miniskül azaldı gibi. Keşke bu testi ben lastik aldıktan sonra yapsaydık 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.