Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Lpg Dönüşümü Tavsiyesi

Serdar Duman

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar aracım 2014 focus 1.6 125 hp atmosferik motor 39 bin km de. aracıma LPG dönüşümü yaptırmak istiyorum. Araştırmalarım  sonucunda aracıma en uygun kitlerin sırasıyla Pirins Silverlıne, BRC Seugment 32, Lovato C OBD, Atiker Grand kitlerin uyumlu olacağı kanaatine vardım. şimdi ben Bursa'da olduğum için ilk öncelik olarak Bursa'da bir yerde taktırmak istiyorum. Bana Bursa'da tavsiye edebileceğiniz işçiliği güzel bir usta lazım. Sizler hangi kiti önerirsiniz. Saygılarımla..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende lovato var. 20000 km. oldu. En ufak sorun yok. Tavsiye ederim. Ama ben taktırırken atiker grand modeli henüz çıkmamıştı. Araştırdım romano enjektör kullanıyor ve çok başarılıymış. Maddi konu önemli ise atiker grand tak derim. Yok kardeşim biraz pahalı olsun kalitesi daha iyi olsun dersen lovato derim. Atikerin Gold versiyonunda bazı sıkıntılar olabiliyormuş. Bu sebeble atiker seçersen grand modelini seç. Şahsen ben şimdi olsa grand taktırırdım. 

Serkan erden tarafından düzenlendi
Eksik bilgi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba,

Bende bursada 2018 aracıma 4 ay önce taktırdım. özel mesaj ile telefon numaramı paylaşırım. Yardımcı olmaya çalışalım...

Tüm kullanıcılar için ise kesinlikle Atiker Grand tavsiye ederim. Sebebi;

• 10 000-12000 km amortisman.
  • ucuz yedek parça
  • düşük bakım masrafı
  • OBD sistemi ile otonom kalibrasyon. 
  • Her şehirde servis ağı
  • Yerli Üretim..!

Enes Bektaş tarafından düzenlendi
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.