Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ankara’da Focus 2015 Bi-xenon Montaj

Emre Hünkarbey

Önerilen Mesajlar

Merhaba. 2015 Focus aracıma Ankara’daki çıkmacılarda Bi-Xenon far buldum ve bunun montajı için ne gerekiyor yardımınıza ihtiyacım var. Yani sök-tak şeklinde midir, yoksa Elm kablosuyla falan ayar mı gerekiyor? Şimdiden teşekkürlerimle

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bildigim kadari ile eml kablosu ile hid secilmeli birde led gunduz fari suankinde yoksa soket pinleri ile oynanmali onun icinde eletrik semasi gerekli diye biliyorum ama forum da cok daha tecrubeli arkadaslar var benim ki sadece kulaktan dolma 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 saat önce, Emre Hünkarbey yazdı:

Merhaba. 2015 Focus aracıma Ankara’daki çıkmacılarda Bi-Xenon far buldum ve bunun montajı için ne gerekiyor yardımınıza ihtiyacım var. Yani sök-tak şeklinde midir, yoksa Elm kablosuyla falan ayar mı gerekiyor? Şimdiden teşekkürlerimle

Bu arada konu ile alakasız olacak da nereden bulduğunuzu sorabilir miyim? Hatta özel değilse fiyatını da rica edeceğim.

Biz geçen yarım gün aradık içi boş bulabildik bir tane. 8 tane filan da tek sağ vardı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

25 dakika önce, Mertcan Çelik yazdı:

Bu arada konu ile alakasız olacak da nereden bulduğunuzu sorabilir miyim? Hatta özel değilse fiyatını da rica edeceğim.

Biz geçen yarım gün aradık içi boş bulabildik bir tane. 8 tane filan da tek sağ vardı.

Seninkine uymaz biliyorsun ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim 2015 focus titanium aracımda garantiden 5 tane bi-xenon far değişti. Adaptif sürüş arızası nedeniyle. Bu donanım piyasada çok az. Size sattıkları arızalı farlar olabilir. Dikkat edin. (Ankara'da yaşıyorum.)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Mertcan Çelik yazdı:

O zaman kronik soldan çarpma var focuslarda ????

• Haha 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

44 dakika önce, Tuğra Yanık yazdı:

Benim 2015 focus titanium aracımda garantiden 5 tane bi-xenon far değişti. Adaptif sürüş arızası nedeniyle. Bu donanım piyasada çok az. Size sattıkları arızalı farlar olabilir. Dikkat edin. (Ankara'da yaşıyorum.)

sadece siz 5 tane değiştirdiyseniz, geneli düşünemiyorum! ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

far kumanda modülünü ve ön camdaki kamerayı sağ lastik içinde bulunan ve arka dingilde bulunan açı algılayıcıyıda almanız gerekli tak çalıştır olmaz şanslı iseniz direksiyonun altına kadar gelen tesisat çekiliyse işiniz daha kolay olur. gerekli tesisat pin değişikliklerini ve ıds veya yaptıktan sonra çalışır ....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

36 dakika önce, Serkan Karakoca yazdı:

far kumanda modülünü ve ön camdaki kamerayı sağ lastik içinde bulunan ve arka dingilde bulunan açı algılayıcıyıda almanız gerekli tak çalıştır olmaz şanslı iseniz direksiyonun altına kadar gelen tesisat çekiliyse işiniz daha kolay olur. gerekli tesisat pin değişikliklerini ve ıds veya yaptıktan sonra çalışır ....

Ön kamera oto far için gerekli, olmasada çalışıyor. Direksiyon altındaki tesisat tek tük, soketi bulmak için 50 arabaya baktık birisinde çıkmıştı.

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba. Merceksiz olan siyah zeminli gündüz ledi olanlardan aldım mecburen. Ama gündüz ledleri far anahtarı 0 konumundayken yanmıyor, sadece parkları açınca yanıyor. 0 konumundayken de yanması için ne yapmak lazım ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

19 dakika önce, Emre Hünkarbey yazdı:

Merhaba. Merceksiz olan siyah zeminli gündüz ledi olanlardan aldım mecburen. Ama gündüz ledleri far anahtarı 0 konumundayken yanmıyor, sadece parkları açınca yanıyor. 0 konumundayken de yanması için ne yapmak lazım ?

https://anasayfa.focusclubtr.com/focus-mk3-far-degisimi-oem-gunduz-ledli/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

33 dakika önce, Tuncay A. yazdı:

Ankara'da Kartaş servise giderseniz yardımcı olurlar.

Yakup Bey şimdi sizin mesajınızı görmeden önce tanoto’ya geldim. Sanırım burada anlamıyorlar. Tesisat var mı yok mu bilemeyiz dediler. Kartaş’a geçeyim olmazsa. Tesisatın olup olmadığı konusunu ben de anlamadım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.