Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2019 Yeni Toyota Corolla Sedan

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

1 saat önce, Ali Gök yazdı:

dizel ciddi darbeler yiyor. hibrid de arabayı prize takmak garip geliyor. alışkanlıkları bırakmak kolay değil.

Hibrit şarj edilmiyor diye biliyorum. Kendi ihtiyacını kendi karşılıyor. Hibrit motor ustaları henüz yaygın değil. Olanlarda zaten yetkili serviste. Sanayiye düşmeleri 7-8 sene alır bence. Henüz tam alışılmadı ama bence en güzel motor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hybrid araçlar elektrik ihtiyacını araç üzerindeki küçük hacimli motorunu jeneratör olarak kullanarak sağlıyor. Akü hücreleri bu şekilde dolduruluyor. Ekstra olarak frene basılıyken de alternatör devrede oluyor bir miktar şarj sağlıyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4.12.2018 - 21:40 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

Fazlası: https://anasayfa.focusclubtr.com/2019-yeni-toyota-corolla-sedan-tanitildi/

EU ve USA spec tüm fotoğraflar ile.

Sedan iki adet motora sahip - WLTP

A) 1.8L hibrit 122 hp 4.3 L/100 km

B) 1.6L benzin 132 hp (Manuel veya CVT) 6.1 L/100 km

Dizel yok.

Fiyat Listesi

1.6 Vision  103.700 TL
1.6 Vision Multidrive S 108.500 TL
1.6 Dream 122.500 TL
1.6 Dream Multidrive S 127.500 TL
1.6 Flame 130.000 TL
1.6 Flame Multidrive S 135.000 TL
1.6 Flame X Paket 136.500 TL
1.6 Flame X Paket Multidrive S 142.500 TL
1.6 Passion 149.500 TL
1.6 Passion Multidrive S 155.500 TL
1.6 Passion  X Paket  153.000 TL
1.6 Passion X Paket Multidrive S 159.000 TL

Hibrit Fiyat Listesi

1.8 Hibrit Vision e-CVT 137.500 TL
1.8 Hibrit Dream e-CVT 149.400 TL
1.8 Hibrit Flame e-CVT 154.000 TL
1.8 Hibrit Flame X Paket e-CVT 158.500 TL
1.8 Hibrit Passion e-CVT 171.500 TL
1.8 Hibrit Passion X Paket e-CVT 175.000 TL

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Adem Kazıl yazdı:

sitesinde var abi şimdi baktım e-broşür içinde

Benim ona zekam yetmedi maalesef..

Girmiştim oraya broşüre tıklamıştım. Ne bir şey açıldı ne bir şey yükledi bir iki kere daha denedim, yok diye kapadım. Sen söyleyince bir daha bakınca anladım. Broşüre tıklayınca alttaki aksesuar katalogu değişip görüntüle oluyor ve de oraya tıklayınca açılıyormuş ? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Hibrit Fiyat Listesi

1.8 Hibrit Vision e-CVT 137.500 TL
1.8 Hibrit Dream e-CVT 149.400 TL
1.8 Hibrit Flame e-CVT 154.000 TL
1.8 Hibrit Flame X Paket e-CVT 158.500 TL
1.8 Hibrit Passion e-CVT 171.500 TL
1.8 Hibrit Passion X Paket e-CVT 175.000 TL

Arkadaş bu nedir?Bu kadar paket yapmaya ne gerek var.Birde fiyatlar lansman fiyatlarıymış.Ötv desteği bitince bu fiyatlar baya yükselir.Bu fiyatlarla almak isteyen en az 2 ay araç bekler gibime geliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

05.02.2019 - 09:32 tarihinde, Ali Gök yazdı:

dizel ciddi darbeler yiyor. hibrid de arabayı prize takmak garip geliyor. alışkanlıkları bırakmak kolay değil.

Hibrit şarj edilmiyor diye biliyorum. Kendi ihtiyacını kendi karşılıyor. Hibrit motor ustaları henüz yaygın değil. Olanlarda zaten yetkili serviste. Sanayiye düşmeleri 7-8 sene alır bence. Henüz tam alışılmadı ama bence en güzel motor. 

--2 dakika sonra eklendi--

Bu rakamlarla focus pek satmaz gibi. Civic ile corolla başlangıç fiyatları aynı. İkisi arasında müşteri zorlanacak gibi. Ama corolla ağırlık olayını oldukça indirmiş. Daha seri bir araç olacak gibi.. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

04.02.2019 - 21:33 tarihinde, Serkan erden yazdı:

Piyasaya hakim olan 3 modelden biride corolla dır. Bence güzel olmuş. Focus, civic, ve corolla ciddi kapışacaklar. LPG seven biri olarak corolla gözüme daha bir hoş göründü. Eğer 6 litre gerçekçi ise gaza bile gerek yok. 

focus artık bunlarla kapışamaz .Yeni corolla: Civic,Megane,Egea ile kapışır..Focus artık premıumlarla kapışıyor satışta ,sanırım yetkililerin premıuma yakın olacak focus derken bahs etitiği olay buydu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.