Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2019 Yeni Toyota Corolla Sedan

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Öncelikle ortada biraz isim karmaşası var çünkü Toyota önce Avrupa’da Yeni Auris’i tanıttı daha sonra Kuzey Amerika’da Corolla HB tanıtıldı derken bir açıklama geldi: “Dünya genelinde C sınıfı için tek isim kullanacağız karoser ne olursa olsun o isim de Corolla”. Buradan anlamamız gereken şey artık Corolla üç farklı karoserle (Hb, sedan ve SW) satışa çıkacak ve Auris ismi artık kullanılmayacak.

Fazlası: https://anasayfa.focusclubtr.com/2019-yeni-toyota-corolla-sedan-tanitildi/

EU ve USA spec tüm fotoğraflar ile.

Sedan iki adet motora sahip - WLTP

A) 1.8L hibrit 122 hp 4.3 L/100 km

B) 1.6L benzin 132 hp (Manuel veya CVT) 6.1 L/100 km

Dizel yok.

toyota-3-car-front-24-newplates-837216.jpg

2019_Toyota_Corolla_11.jpg

2019_Toyota_Corolla_5.jpg

2019_Toyota_Corolla_12.jpg2019_Toyota_Corolla_1.jpg

USA SPEC - SPOR SERİSİ

2019_USA_Toyota_Corolla_6.jpg

2019_USA_Toyota_Corolla_9.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

öndeki aşırı büyük ızgara dışında hoş araba daha önce bakmıştım ve beğendim. için eskisinden çok daha güzel..

tek sıkıntı turbo benzin seçeneği olmayışı ama hoş 6.1 yakacaksa iyi bir tüketim değeri denebilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İçine yorum yapmayı unutmuşum, tablet ekran olmasına rağmen ön göğüs hala yüksek, yine mevcut versiyon gibi insanı bi gerecektir. Ekranın yanındaki tuşlar da ayrı göze batıyor. Alt tarafı sade yapayım derken üstünü iyi geçiştirememişler bence. Bazı tuşlar hala çok küçük. Bir şeyler yapılmış ama estetik yine ikinci planda. 

Vites çevresi de fazla kaba, neredeyse eşya gözü hiç yok. Telefon şarj yeri bile düz değil o derece. Güzel olsun diye çabalanmış ama bence fonksiyonel değil. Dijital gösterge bile var ama hiç albenili değil ? Çok ilginç.

Bunları görünce neden Auris'in ilk tanıtımda içini göstermediklerini anladım ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şuanki corollayı da çok kısa sürede makyajlamışlardı. en son resimdeki gibi ızgara gelirse kısa sürede makyajlanır küçültülür gibi duruyor. aşırı derecede geniş

--1 dakika sonra eklendi--

hiçbir zaman sevmedim tablet gibi ekranı. mondeodaki gibi aracın bir parçası gibi olmalı. sonradan eklenmiş gibi değil.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Ali Gök yazdı:

şuanki corollayı da çok kısa sürede makyajlamışlardı. en son resimdeki gibi ızgara gelirse kısa sürede makyajlanır küçültülür gibi duruyor. aşırı derecede geniş

Halbuki yazdım birkaç defa onun ne olduğunu. ? 

Bu arada çok da erken olmamış yaşam döngüsüne bakacak olursak.  Arabanın genel ömrü kısa sürmüş ? 

Haziran 2013 eski Corolla ilk 

Mart 2016 eski Corolla makyajı

Kasım 2018 Yeni kasa Sedan

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
4.12.2018 - 21:40 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

USA SPEC - SPOR SERİSİ

2019_USA_Toyota_Corolla_6.jpg

2019_USA_Toyota_Corolla_9.jpg

Bu USA spor seriyi normal sedan sanmıştım ben. Normali gayet güzelmiş

D48E5AA5-AA2B-4D7F-BE7A-EC5AA6562747.png

6D27E1ED-9F5D-41D6-A5A9-888A6CD23353.jpeg

Erhan Er. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.