Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Pedal Commander Vb. ürünlerin Test Yöntemi Hk.

Furkan Çiçek

Önerilen Mesajlar

Ancak spor yada spor+ modlarında iken dur-kalk sıkışık trafikte kullanımını sağlıklı görmüyorum (çünkü arabayı aniden ileri hoplatıyor), yani bu şekilde kullanılırsa araca ilerleyen dönemde zararı dokunabilir. Kavrama, şanzıman, bağlantı takozları vs. tabi bunlar şahsi kanaatim.

Tugay Kuruöz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Bu ne tesadüf ? Bu iş bayağı ucuzlamış herhal.

3D64C33E-B932-4D11-85D5-C776E1FE2D84.jpeg

Ah be ? Beceremedim. ? Arkadaş geldi diyor ki, böyle böyle ürünümüz var. Eee dedim güzel napim ? İlgilenir misiniz diyor? Ben niye ilgileneyim dedim ? İlgilenmemi istiyorsan bir örnek yolla deneyelim ve çekilişle vereyim senin de reklamın olsun dedim. Yok dedi öyle yollamıyoruz ama şöyle olur "Ücreti öde al dene sonra geri yolla paranızı verelim iade, senden çok alan gelirse de sana para veririz" öyle iş mi olur dedim senden para mara istemiyorum ürünü yolla yeter yoksa da by. 2 dk sonra normalde böyle olmaz ama ben ödeyebilirim sizin yerinize ancak bunu ben ödeyeceğim şirket karşılamaz dedi fakat kendim ödeyeceğim için biraz daha düşünmem lazım deyip gitti. 1-2 saat sonra dedim noldu durum? Yöneticime sormam lazım dedi, sor dedim. Sonuç böyle beleş yollayamayız kurallarımıza aykırı. İyi peki dedim.  

Şöyle bi şey

https://tr.aliexpress.com/item/Potent-Booster-II-6-Drive-Electronic-Throttle-Controller-TS-606-for-Ford-new-Fiesta-Mazda-2/919809405.html?spm=a2g10.search0104.3.7.609070f9b85woG&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_4_10065_10068_319_10059_10884_317_5730613_10887_10696_100031_321_322_10084_453_10083_454_10103_10618_10307_5729313_537_536,searchweb201603_51,ppcSwitch_0&algo_expid=73588e53-c0bb-4dc2-93c4-85ed1d5517af-1&algo_pvid=73588e53-c0bb-4dc2-93c4-85ed1d5517af

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 saat önce, Tugay Kuruöz yazdı:

Ancak spor yada spor+ modlarında iken dur-kalk sıkışık trafikte kullanımını sağlıklı görmüyorum (çünkü arabayı aniden ileri hoplatıyor), yani bu şekilde kullanılırsa araca ilerleyen dönemde zararı dokunabilir. Kavrama, şanzıman, bağlantı takozları vs. tabi bunlar şahsi kanaatim.

Benim ayağım alıştı... hoplatmadan da kullanabiliyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Onur Sezgin yazdı:

Benim ayağım alıştı... hoplatmadan da kullanabiliyorum...

Özel çaba harcamam gerekiyor ben de daha düşük modta kullanıyorum.

Tugay Kuruöz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Ozan Kar yazdı:

115 doları görünce oha diyip sprint boostera ve pedal commander a baktım 3-5 oha daha diyip kapattım ? 

Ozan şu kadarını ben vereyim desem yollarlar mı? Gümrükte takılmama ihtimaline dayanarak 20 dolar vereyim diyeyim diyorum ? Gümrüğe de takılmazsa sanki ona ödemişim gibi olur. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Ozan şu kadarını ben vereyim desem yollarlar mı? Gümrükte takılmama ihtimaline dayanarak 20 dolar vereyim diyeyim diyorum ? Gümrüğe de takılmazsa sanki ona ödemişim gibi olur. 

sanmam göndercek olsa ücretsiz de gönderirdi bence ama dene tabi. gümrük tamamen şans işi canı isterde inanmayıp girip bakarsa isteyebilir vergi, ama düşük ihtimal. test ürünü numune vs diyince ne oluyor onu bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

24 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

sanmam göndercek olsa ücretsiz de gönderirdi bence ama dene tabi. gümrük tamamen şans işi canı isterde inanmayıp girip bakarsa isteyebilir vergi, ama düşük ihtimal. test ürünü numune vs diyince ne oluyor onu bilmiyorum.

Test vs olmasını sallamıyorlar ? Birkaç gün bekleyeyim ona göre derim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.