Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Tesla Ekran Multimedia (aliexpress)

Önerilen Mesajlar

Merhaba, 

https://tr.aliexpress.com/item/32G-ROM-Dikey-ekran-android-araba-gps-multimedya-video-radyo-dash-ford-focus-2012-2016-i/32840256966.html?spm=a2g10.search0104.3.92.3059274bPbmN1x&ws_ab_test=searchweb0_0%2Csearchweb201602_2_10065_10068_10890_319_10546_5730317_10548_317_10696_5733917_10924_453_10084_454_10083_5733717_10618_10920_10921_10922_10307_5734217_5729217_5733817_537_536_10059_10884_5734017_10887_10928_100031_321_322_10103%2Csearchweb201603_1%2CppcSwitch_0&algo_pvid=cc1d2980-92ec-4c86-8611-0b8dfea79075&algo_expid=cc1d2980-92ec-4c86-8611-0b8dfea79075-14
image.png.81f11d710adaa24a0b1c24da27cf0295.png
Linkteki ürünü satın almayı düşünüyorum. Black Friday indirimi ile 4G'siz model 202 $ +(77$ kargo) ile maliyeti olacak. 

Yüksek ihtimalle gümrüğe takılacak ve sanırım  202 dolar üzerinden %20 Gümrük %16'da Trt Bandrol ücreti ödeyeceğim. Sanırım diyorum çünkü daha önce böyle bir tecrübem olmadı. 
Sizce Toplam maliyet 

202 $ ürün

78 $ Kargo 

40 $ Gümrük Vergisi

32 $ TRT Bandrolü 
------------ 

352 $'a tamam mıdır? Yoksa farklı problemler de çıkabilir mi? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Haddim olmayarak buna benzer PX53 chipsetli android 8.0 işlemcili bir cihaz gördüm. Fiyatı da benim Navimexten iyiydi ama ekran çok önde gerçekten rahatsızlık vericiydi. İyi kontrol edin.  Bence bizim arabalarda ekran biraz derinde olmalı . Bir de düğmeleri falan çok dandikti onun, bununki nasıl bilemem. Ben chipset , GPU  falan deyince satıcı abi sen bunu alma demişti.  

Yalnız gösterdiğiniz makyajsız kasa için çünkü kapı kilit düğmesi bu cihaz üzerinde. Makyajlıda orada sadece dörtlü olmalı. 

Şu  sizinkine daha uygun. (bu sanırım android 6.0) 

Ayrıca haddim olmayarak şunu öneririm. Yazdığına bakmayın 1500e takarlar . Burada muhatap da bulursunuz ben daha eski bir chipsetli daha düşük ROM daha düşük android versiyonlusunu kullanıyorum. 

H. Cenk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hevesleri anlamakla birlikte ben eski kafalı bir ihtiyar olarak bu tür multimedia araçların sürüşte çok dikkat dağıtıcı ve kullanım zorluğu olan unsurlar olarak görüyor ve olabildiğince uzak durmayı yeğliyorum. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Cem Boneval yazdı:

Hevesleri anlamakla birlikte ben eski kafalı bir ihtiyar olarak bu tür multimedia araçların sürüşte çok dikkat dağıtıcı ve kullanım zorluğu olan unsurlar olarak görüyor ve olabildiğince uzak durmayı yeğliyorum. 

Arabaya ilk yapılması gereken iki şey geniş ekran yoksa geniş ekran, multimedya yoksa bu, geri görüş kamerası yoksa kamera bence ?

• Teşekkür 1
  • Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, recep yılmaz yazdı:

aliexpress' deki satıcıdan satın almadan önce Türkiye'den aldığınızı , 80 dolar altı fatura yada faturaya hediye yazmasını isteyin.

bu sayede gümrüğe takılmadan geçebilir.

Yemiyorlar artık. muhakkak gümrüğe girer. Benim 14 dolar yazan asıl satış fiyatı 30-31 dolar bir şey olan kamera için gümrük çıkardılar. Paşa paşa ödedim. Belki yılbaşı değişir bilemem 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

teknik detayları iyi bilmesemde buna benzer bi urun sormustum kedıme montaj dahil herşeyiyle 1400 tl gibi bi fiyat verdiler.bu günkü fiyatla nerdeyse aynı fiyata geliyolar.o kadar beklemeye gerek yok bence hem bi sıkıntı oldugunda en azından muhattap alabileceğin biri olur arşında.yine karar senin biraz araştır bence

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20.11.2018 - 14:08 tarihinde, H. Cenk yazdı:

Haddim olmayarak buna benzer PX53 chipsetli android 8.0 işlemcili bir cihaz gördüm. Fiyatı da benim Navimexten iyiydi ama ekran çok önde gerçekten rahatsızlık vericiydi. İyi kontrol edin.  Bence bizim arabalarda ekran biraz derinde olmalı . Bir de düğmeleri falan çok dandikti onun, bununki nasıl bilemem. Ben chipset , GPU  falan deyince satıcı abi sen bunu alma demişti.  

Yalnız gösterdiğiniz makyajsız kasa için çünkü kapı kilit düğmesi bu cihaz üzerinde. Makyajlıda orada sadece dörtlü olmalı. 

Şu  sizinkine daha uygun. (bu sanırım android 6.0) 

Ayrıca haddim olmayarak şunu öneririm. Yazdığına bakmayın 1500e takarlar . Burada muhatap da bulursunuz ben daha eski bir chipsetli daha düşük ROM daha düşük android versiyonlusunu kullanıyorum. 

Estağfurullah ne demek haddim olmayarak. Ben sizlerin görüşlerini almak için zaten paylaşım yaptım. Önerdiğinizle benim almayı planladığım aynı ürün zaten. Belki resmi yanlış atmış olabilirim. Altta 1500'e takarlar dediğiniz fazla tuşları olduğu için sevmedim. Aslında fiyatı uçuk olmasa cyclone'nunki çok şık. (resmini ekliyorum) Fakat teknik özellikler biraz yetersiz. Gerçi arabada her türlü işimi de görür.  Şimdi Çinden sipariş vereceğim dikey ve daha büyük ekran olacak cyclone'dan da ucuza gelecek... image.png.12199aff54713003743a0d1679b753a6.png

--2 dakika sonra eklendi--
20.11.2018 - 14:47 tarihinde, Cem Boneval yazdı:

Cem Abi hiç dikkatimi dağıtmaz çünkü ilgilenmem. Müzik dinlersem dinlerim O'nu da direksiyondan kumanda varken bakmam bile. 

2 Oğlum var ellerinizden öper 10 ve 5 yaşlarındalar. 2'si özellikle istiyorlar. Uzun yola çıktığımızda çizgi film için vs iyi oluyor. Daha önceki aracımda vardı. Bu ara hep diğer arabalara bakıp Ekranı varmı diye bakıp "Ekranı var baba bundan alalım" deyip duruyorlar. Heves tamamen onlar için... 

--6 dakika sonra eklendi--
21.11.2018 - 14:25 tarihinde, recep yılmaz yazdı:

aliexpress' deki satıcıdan satın almadan önce Türkiye'den aldığınızı , 80 dolar altı fatura yada faturaya hediye yazmasını isteyin.

bu sayede gümrüğe takılmadan geçebilir.

Sanırım bunu artık yemiyorlar. Ürünler XRay'den geçiyor artık. Cihazı direkt göreceklerdir. Bir de ben uğraşmak istemiyorum sanırım. Zaten gümrük vergisi ve bandrolle birlikte bile burdaki cihaza göre 1000 TL avantajlı. 

--7 dakika sonra eklendi--
21.11.2018 - 15:25 tarihinde, Mesut ç yazdı:

teknik detayları iyi bilmesemde buna benzer bi urun sormustum kedıme montaj dahil herşeyiyle 1400 tl gibi bi fiyat verdiler.bu günkü fiyatla nerdeyse aynı fiyata geliyolar.o kadar beklemeye gerek yok bence hem bi sıkıntı oldugunda en azından muhattap alabileceğin biri olur arşında.yine karar senin biraz araştır bence

Burada muhatap gerçekten önemli ama satıcı ile iletişimi doğru kurabilirseniz arızalanan üründe her türlü yardımcı oluyortlar. Ben TV box almıştım bir özelliğini kullanamadım. Aslında çok da önemli bir özellik değildi ama satıcıya durumu ilettiğinde %50 para iadesi yapmak istediğini söylemişti mesela. Güvenilir satıcılar olunca sorunu bir şekilde çözüyorlar. 

--50 dakika sonra eklendi--

https://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/avgo-ford-focus-3-ve-focus-4-tesla-14-inch-393833470?mpch=ads&utm_source=akakce&utm_medium=ocs&ggmktg1=OCS*akakce******&utm_campaign=akakce&scxid=14489-145823-2357-0
Ürünün aynısı 2500 TL ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Ergin Demiroğlu yazdı:

--7 dakika sonra eklendi--

Burada muhatap gerçekten önemli ama satıcı ile iletişimi doğru kurabilirseniz arızalanan üründe her türlü yardımcı oluyortlar. Ben TV box almıştım bir özelliğini kullanamadım. Aslında çok da önemli bir özellik değildi ama satıcıya durumu ilettiğinde %50 para iadesi yapmak istediğini söylemişti mesela. Güvenilir satıcılar olunca sorunu bir şekilde çözüyorlar. 

--50 dakika sonra eklendi--

https://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/avgo-ford-focus-3-ve-focus-4-tesla-14-inch-393833470?mpch=ads&utm_source=akakce&utm_medium=ocs&ggmktg1=OCS*akakce******&utm_campaign=akakce&scxid=14489-145823-2357-0
Ürünün aynısı 2500 TL ? 

fiyatı epey yukselmiş maşallah.çinden verilen siparişler de çok dikkatli olmak lazım.umarım bi terslik çıkmaz ama ben kendime alacak olsam bu riske girmezdim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşların dediği gibi böyle bir ürünü Çin'den getirtmek riskli.

Bende geçen yaz gözümü karartıp
aşağıda linkini verdiğim ürünü getirttim ve montaj ettirdim.

Yaklaşık 1,5 senedir kullanıyorum.
Bir problem olmadı. 
2 yıl garanti yazıyorlar. Satıcıya ben Türkiye'den alacağım garanti nasıl olacak

dediğimde arızalı parçayı montaj videosu ile birlikte göndeririz demişlerdi.

Şimdiye kadar bir ihtiyaç olmadı.

Türkiye'den alalım diyenler için, aynı teknik donanımda bulamamıştım.

Hep işlemci ve ram olarak düşüktüler.

Şimdiki durumu bilmiyorum.
Birde mucize olarak gümrükten hiç takılmadan geldi.
400$ ürün mutlaka takılması gerekiyordu.

https://tr.aliexpress.com/item/Android-CAR-Audio-DVD-player-FOR-Ford-focus-2015-gps-Multimedia-head-device-unit-receiver-BT/32804007391.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.4b2f4c4d0pQLBU

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.