Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 2 Otomatik Lpgli Kullananlar Sehir ici Kac Lt Tuketiyor Araciniz

Ahmet gonen

Önerilen Mesajlar

2007 focus 2 lpg li otomatik arac aldim simit depoyu fulledim 33 kusur ltre aldi 100 km yol yaptim sehir ici depo yariya dustu sizce normal mi tuketimi 100 km de 16 lt lpg yakmis yani 60 kurus yillik bakim yaptirdim hemen yag ve filtreler degistirdim hava filtresi islanmis sanirim motor yikanmis acaba filtreden dolayimi fazla yakiyor yoksa tuketim normal mi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

--0 dakika sonra eklendi--
2 saat önce, Admin yazdı:

Otomatik Mesaj

Bu konu, Focus II > Ford Garajı > Mk2- Sorular ve Sorunlar kategorisinden Otomobiller Hakkında > Yakıt ve Lpg Konuları kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Tesekkurler

Ahmet gonen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

depoyu fulledikten sonra tamamen bitene kadar bekleyin ve hesabı ona göre yapın. keza lpg dolum ışıklarına pek güven olmaz. bendede aynı araç var ve boş simit tüp 36lt alıyor,  şehir içinde 330km (11lt/100km), şehirler arası 400km (9lt/100km) yol yapıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.