Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus 1.5 Ecoblue 8 ileri Otomatik Test Sürüşü - Neler Değişti? 2018 / 2019

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

6 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

2018 olabilir mi? Motor sesini tek duyan siz misiniz sorusu için mesajınızı genel sohbet yerine ilgili alana aldım, burayı okuyabilirsiniz. Gaz tepkimesi değil de tepkisi evet biraz geç ama vites konum değişikliği ile alakasını anlamadım.

Keyifli forumlar.

Klavye de yanlış tuşlama olmuş 2018 son kasa diye düzeltiyorum. Gaz tepkisi stop start da ve vitesi örneğin d konumundan r konumuna aldığımızda da normalden daha geç tepki veriyor ‘tdi vw’ grubu gibi olmuş,acaba şanzımanı koruma adına mı böyle bir şey yapılmış diye düşündüm kullanıcı vitesi değiştirir değiştirmez gaza basarda araç hemen cevap verirse bir sıkıntı olabilir mi dedim ama tepki süresi cidden can sıkıcı olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Borga Sınıksaran yazdı:

Klavye de yanlış tuşlama olmuş 2018 son kasa diye düzeltiyorum. Gaz tepkisi stop start da ve vitesi örneğin d konumundan r konumuna aldığımızda da normalden daha geç tepki veriyor ‘tdi vw’ grubu gibi olmuş,acaba şanzımanı koruma adına mı böyle bir şey yapılmış diye düşündüm kullanıcı vitesi değiştirir değiştirmez gaza basarda araç hemen cevap verirse bir sıkıntı olabilir mi dedim ama tepki süresi cidden can sıkıcı olabilir.

Can sıkacak bir şey yok bence, arabanın karakteri / motoru zaten genel olarak dingin ve EU 6.2 desteklediğini unutmayalım. Ayrıca yukardaki mesaja ek yaptım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17.04.2019 - 00:53 tarihinde, Borga Sınıksaran yazdı:

2019 St line ile test sürüşü yaptım ve motorun sanki sağ koltukta çalışırcasına içeri giren motor sesini duyan tek ben miyim? Ya da vitesin konum değiştirildiğinde gaz tepkimesinin çok yavaş olduğu hissine kapılan ya da iç mekan kalitesinin özellikle koltuklarının dolmuş koltuğu havasında olmasının bana özel bir hissiyat olması! Ya da benim beklentimin fazla yüksek olması ile mi alakalı acaba? ?

iç mekan kalitesi konusunda tamamen katılıyorum  size hele koltuk döşemeleri bildiğin naylon koltuk kılıfı  geçirmişler  gibi.Focus 2 çok daha iyiydi iyice dacia kalitesine  çevirmeye  başladılar aracı ama bmw fiyatı istiyorlar 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.