Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus 1.5 Ecoblue 8 ileri Otomatik Test Sürüşü - Neler Değişti? 2018 / 2019

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

38 dakika önce, çağlar çetinkaya yazdı:
3 saat önce, Serkan Karakoca yazdı:

adam aynı paraya audi a5 e biniyor miss gibi ,focusu ne yapsın ? ?

Hocam ne kullanıyosan aynısından gönderebilir misin? Bu kafayı zirvede yaşamak istiyorum. Bahsettiğin arabanın sıfırı 380 bin tl dolaylarında. 

Not: Rica edicem 2.el ve sıfır arabanın fiyatlarını mukayese etmeyelim. Zira sıfırı sıfırla karşılaştırmak en mantıklısı olsa gerek.

• Haha 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, çağlar çetinkaya yazdı:

benim aldığım fiyata 5 serisi yoktu benimki gibi az km de yüksek modelli

Dediğim şeye geliyoruz müdür yine anlamadın. Sen nasıl 0 yerine 0 gibi diyorsun ya hani kademe indin. Ben de 0 gibiden bir kademe inerek diyorum ki niye almadın enayi mi oldun şimdi sen de? Bu işin sonu yok, elma ile armutu alt alta yazarken toplama yapamıyoruz malum elmalar bir sepete armutlar bir ? Lütfen ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Cankut Bulut yazdı:

Hocam ne kullanıyosan aynısından gönderebilir misin? Bu kafayı zirvede yaşamak istiyorum. Bahsettiğin arabanın sıfırı 380 bin tl dolaylarında. 

Not: Rica edicem 2.el ve sıfır arabanın fiyatlarını mukayese etmeyelim. Zira sıfırı sıfırla karşılaştırmak en mantıklısı olsa gerek.

320i kullanıyorum sanada tavsiye ederim ,320i kullananların kafası böyle güzel oluyor ? 0 & 2.el araba karşılaştırmıyorum ben o paraya kimse almaz o arabayı daha iyisi varken fiyat performans karşılaştırıyorum karşılaştırdığım arabada 0 dan farksız zaten...0 astra ile karşılaştırayım istersen eş değer araç arada ne kadar fark var bi gör bakalım..380 bine de 0km a5 alınmaz 0 ayarındaki 100 bin tl aşağı zaten

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, çağlar çetinkaya yazdı:

0 astra ile karşılaştırayım istersen eş değer araç arada ne kadar fark var bi gör bakalım..380 bine de 0km a5 alınmaz 0 ayarındaki 100 bin tl aşağı zaten

Hocam ben tüm araçların fiyat listesini paylaşıyorum forumda kıyaslamalı olarak sen de boş zamanında okuyuver, bana şey yapma boşuna. Salt listeye göre araba alacak olan adam zaten öyle yapar zaten satan adam da mal değil bunun farkındadır fazla buna da şey yapma yani. Hakaret etme millete, günah alma boşver ? 

Ayrıca param yettiği taktirde ilk alacağım araba da BMW mümkünse de en az 3 serisi veya 5, senden ötürü değil sevdiğimden senden ötürü olsa son arabam da olabilirdi ? Bu ne yahu Mercedes'i yediler şimdi BMW'yi yediler VOLVO'yu yedirmeyiz ? Sosyal mesaj da vereyim. İnsanları tanımadan da yargılamayı bırak artık. Yakışmıyor hocama.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Serkan Karakoca yazdı:

@Serdar yaman yapıştır bir st line mavi dolusundan ?

İbizanın yerine temiz bi tane alırız zamanı gelince ?

--0 dakika sonra eklendi--
18 dakika önce, çağlar çetinkaya yazdı:

320i kullanıyorum sanada tavsiye ederim ,320i kullananların kafası böyle güzel oluyor ? 0 & 2.el araba karşılaştırmıyorum ben o paraya kimse almaz o arabayı daha iyisi varken fiyat performans karşılaştırıyorum karşılaştırdığım arabada 0 dan farksız zaten...0 astra ile karşılaştırayım istersen eş değer araç arada ne kadar fark var bi gör bakalım..380 bine de 0km a5 alınmaz 0 ayarındaki 100 bin tl aşağı zaten

Piyasalar öyle saçma bi hal aldı ki kim ne alacağını bilmiyor çok garip fiyatlar dönüyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kardeş ben kime hakaret ettim zaten 2018 deki otomobil satışlarından belli milletin 0 km araba almadığı ,benden ötürü neden olsun ki zaten  sen zevkini bana göre mi belirliyorsun da ben aldığım için alacaksın  tabiki kendine göre beğendiğin için...Birde kimi yargıladım? Sosyal mesajın güzeldi ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, çağlar çetinkaya yazdı:

kardeş ben kime hakaret ettim zaten 2018 deki otomobil satışlarından belli milletin 0 km araba almadığı ,benden ötürü neden olsun ki zaten  sen zevkini bana göre mi belirliyorsun da ben aldığım için alacaksın  tabiki kendine göre beğendiğin için...Birde kimi yargıladım? Sosyal mesajın güzeldi ?

inatla sıfır ile 2.ci eli karşılaştıryorsun. Bazen burada sadece insanlarla kafa bulmak için yazdığını düşünüyorum.

• Beğen 2
  • Şaşırmış 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kimse sıfır araba almamalı. Benim çıkardığım sonuç bu! Marka model farketmez. 170 bin Focusa verilmezse 270 bin de A5 e verilmez bence. Napcaz şimdi?

Süleyman Ünal tarafından düzenlendi
  • Haha 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Süleyman Ünal yazdı:

Kimse sıfır araba almamalı. Benim çıkardığım sonuç bu! Marka model farketmez. 170 bin Focusa verilmezse 270 bin de A5 e verilmez bence. Napcaz şimdi?

A5 te 170 zaten sorun orda ?

ben focus parasına ferrari buldum ama çok yakar diye almadım. 

Focus çok pahalı ferrari parası istiyolar. 

• Beğen 1
  • Haha 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Serdar yaman yazdı:

Niye bana yürüyorsunuz ?

Haha ha. Senden ötürü. Kim dedi sana git Focus fiyatına ikinci el premium al diye. 

--1 dakika sonra eklendi--
Bir saat önce, Ozan Kar yazdı:

A5 te 170 zaten sorun orda ?

ben focus parasına ferrari buldum ama çok yakar diye almadım. 

Focus çok pahalı ferrari parası istiyolar. 

Hocam haklı. A5 dururken kıytırık Focusu kim napsın. ??

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Süleyman Ünal yazdı:

bu fiyatlarla almamalı zaten,almıyorda millet ya filo yada ötv indirimli satışların çoğu yada ,megane ,egea,corolla,civic baz donanim aliyor millet fiyat uygun olduğu için

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, BulentGulsahin yazdı:

200 bin liraya titanium farlari bile sari yanan arabayimi alirsiniz yoksa full insignia yimi. ?

Ben olsam bu paralari focusa vermem. imageproxy.php?img=&key=e35e4aacc1fefbb7

9478E8FB-3A60-4741-906F-AE35E524B1C7.jpeg

full insignia tabiki ,aynı dolulukta focus 200 bini geçer

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.