Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Gösterge Paneli Arizasi

Avni Byrk

Soru

Bütün arkadaşlara selam öncelikle ilk önce yaşadığım sıkıntıyı açiklamak istiyorum aracim 2011 model fokus titanyum benzin lpg li aracim seyir halinde gaz kesikligi , bianda stop etme ,devir saati ve rolantide duzensiz calisma sorunu yapmaya basladi yapilan islemler gaz kelebegi temizlendi bujileri degistirdik daha oncesi yag bakimlari yapilmisti zaten neyseki duzeldi tekrar yola ciktim sorun gene ayni tekrar bilgisayara soktugumuzda gosterge paneli arizasi verdi istanbul maslak sanayisinde bi elektronikciye tamirini yaptirdim duzeldi daha sonra aracim 2 gun sikintisiz calisti ve daha sonra ariza gene ayni bu sefer zonguldak ereglide kaldim arizadan burdada gene gösterge paneli arizasi verdi bilgisayar gene tamir ettirdim 1 hafta arac onlarda kaldi denediler sikinti yok ben teslim aldim 1 saat sonra ayni ariza gene suan aracim onlarda bakiyolar sizlerden ricam benim gibi bu arizadan sebep basina gelen arkadaslarim varsa yardımcı olursaniz sevinirim kafamdaki soru maf sensoru arizasi olabilirmiki diye düşünüyorum ama bilgisayarda ariza gostermiyo arastirmalarimda benim ariza sebepleri maf gibide gözüküyo. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 1 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

aynı sorunu bende 2008 benzin/lpg lı aracımda yaşadım araç otomatik önce aracımda piksel kaybı yaşadım değişime gönderdim bunun için garantili bir şekilde yapabilıcek yer almanya bağlantılı antalya cc elektronik ürün yapılıp geldi ama ekran yine sönük halde ıdı ışık az ıdı bu şeikil kullandım biraz  daha sonra sacmalamaya başladı şanzıman arazıası motor arızası hız kesme vs sorunlar oluştu malesef beyin değiştim ? masraflı  bişe kıme sordumsa kronık dedi çok şükür şu an cam gibi sıkıntı yok ekran da cok  parlak güzel ayrıca iş de yapan eller bunlar 

rıdvan can tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.