Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Satılık: St Facelift Focus 1.6tdci 86 Bin Km

Ozan Altundal

Önerilen Mesajlar

Satılacak Ürün Hakkında

• Marka ve Model: Ford Focus 1.6 TDCİ 
  • Model Yılı: 2010
  • Donanım: Titanium
  • Kilometre: 86.xxx
  • Motor Hacmi ve Gücü: 1.6 TDCİ 109 PS
  • Yakıt: Dizel
  • Vites: Manuel
  • Kasa Tipi: Hatchback
  • Garanti: Yok

Diğer Detayları:

Aracımı çok yakın bir arkadaşımdan 57 Bin KM'de aldım. Kendisi de yine bilindik birinden 24 bin km'de almıştı. Geçmişi bilinen, bakımlarına özen gösterilmiş, hatasız, kazasız belasız, sorunsuz bir araçtır. Benden önceki arkadaşımda park halinde sürtmeden dolayı sağ arka çamurlukta lokal boyası mevcuttur. Haricinde kaza,boya,değişen,düzeltme vs yoktur. KM'si yaşına göre oldukça düşüktür. İlk sahibinden bu yana hepimizde haftaiçi servis kullandığımızdan genellikle haftasonları ve yazın uzun yolda kullanılmıştır. Yapılan ekstralar orjinaline sadık kalınarak orjinal aksesuarlarla yapılmıştır. Aracın ön orjinal tamponu,orjinal yayları durmaktadır. Aracım bende ve arkadaşımda temizliğine dikkat edilerek, kullanılmıştır. Araç için özel temizlik ve boya koruma ürünleri ile korunmuştur. İçi dışı pırıl pırıldır. Koltuklarda,direksiyonda hiç bir deformasyon,yırtık yanık vs yoktur. Sigara içilmemiştir. Haftaiçi her ikimizde de genelde kapalı otoparkta tutulduğundan güneş solması, yanması vs söz konusu değildir. Aracın bakımları ilk sahibinde yetkili serviste, 2. sahibinde amcasına ait olan Ford Mekanik Kartal'da, bende iken ise Yetkili Ford ve Bosch Car Service'de yapılmıştır. Son bakımı 80 Bin KM'de Otokoç'da yapılmıştır. Otosan çalışanı olduğumdan tüm bakımlarını aksatmadan 10bin km'de bir özenle yaptırdım, kontrollerini sağladım. Tüm kayıtlarını sorgulatabilirsiniz. Km ve tramer sonuçlarını da sorgulayabilirsiniz. Herşeyi orjinal.

Yedek anahtarları,Kitapçıkları bulunmaktadır.

Dizel Otomatik Vites Yeni Focus düşündüğüm için satıyorum. 

İstediğiniz yetkili servis,ekspertiz,ustaya gösterebilirsiniz. Tüm sorgu ve kontrollere açıktır.

İlan Linki : 

Tüm detaylar ilanda ve imzamdaki araç konusunda da mevcut.

Dileyen olursa şeritler üstünde teslim ederim, isteyen olursa tamamen orjinale çevirip teslim ederim herşeyi ile .

Satış Hakkında

• Satış Yöntemi: Nakit
  • İstenilen Karşılık: 67.500

İletişim Bilgileri

• İsim Soyisim: Ozan 
  • Yaşadığı Şehir: İstanbul
  • İletişim Kanalları: İlandaki Cep Telefonu

Ürüne Ait Resimler

image.png.2779f1a125509ac837ac0133be51ba05.png

image.png.152922f8017398d92780a85c6348a698.png

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.