Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

3. Parti Bi-Xenon Titreme Yapıyor

Gökhan Türker

Soru

Arkadaşlar bu aracımın farı

sorum şu ki aracıma HID 6000 k. Bi xenon kit aldım ve taktım kısa aydınlatmalara 

sonra bi farkettim ki ışık titriyor Bende söktüm sizce bunun sebebi ne olabilir montajı gayet sağlam oldu ama ışık titriyor ikiside .duvara tuttuğumda farkettim  her iki Işık’ta da var elektrikçi ye gittim hiç bakmadan araç kabul etmemiş dedi ağzının ucuyla led takalım dedi sanki LED’leri satmaya çalışır gibi  bende evimin önünde söktüm eski holojenleri taktım arabaya zarar gelmesin diye sizce ne olabilir sorun ne??

053D0AAB-F7E7-4F6A-B6F1-58BD5335CAA0.jpeg

323F6231-162E-4B31-ADAA-D005B9AFB5CB.jpeg

Gökhan Türker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 7 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
22 saat önce, Gökhan Türker yazdı:

sorum şu ki aracıma HID 6000 k. Bi xenon kit aldım ve taktım kısa aydınlatmalara 

sonra bi farkettim ki ışık titriyor Bende söktüm sizce bunun sebebi ne olabilir montajı gayet sağlam oldu ama ışık titriyor ikiside .duvara tuttuğumda farkettim  her iki Işık’ta da var elektrikçi ye gittim hiç bakmadan araç kabul etmemiş dedi ağzının ucuyla led takalım dedi sanki LED’leri satmaya çalışır gibi  bende evimin önünde söktüm eski holojenleri taktım arabaya zarar gelmesin diye sizce ne olabilir sorun ne??

Focusta cogu dandik xenonlar hata veriyor bencede kaliteli bi led ampul taktirin daha guzel aydinlatir sonucta aracinizda mercek var. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
06.11.2018 - 22:11 tarihinde, Gökhan Türker yazdı:

Ucuz xenonlar eskiden genelde şimdilerde ise nadiren titrer. Farklı marka xenon kiti deneyin. Son durum nedir bu arada? Kısa far arızası veriyor muydu? 

Alper Sakallı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Denemeye vaktim olmadı şehir dışına çıktım arabam Ankara da orjinal osram sarı holojenini geri takmıştım ama bir çare arıyorum led taktım aydınlatmadı xenon tamam gerekecek artık başka deneyecem ama onda da aynı sorun olur diye korkuyorum bu aydınlatma işine çok para harcadım 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
44 dakika önce, Gökhan Türker yazdı:

Denemeye vaktim olmadı şehir dışına çıktım arabam Ankara da orjinal osram sarı holojenini geri takmıştım ama bir çare arıyorum led taktım aydınlatmadı xenon tamam gerekecek artık başka deneyecem ama onda da aynı sorun olur diye korkuyorum bu aydınlatma işine çok para harcadım 

Philips veya photon xenon takin

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.